شناسه : 78647
چهارشنبه, 10/15/1400 - 10:05
نویسنده : kordestan
کردستان/کمک مومنانه

بیش از ۲۰ هزار بسته معیشتی به نیت حاج قاسم سلیمانی در کردستان توزیع گردید.

فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان از توزیع ۲۰ هزار و ۴۵ بسته معیشتی به ارزش ۱۰ میلیارد و ۲۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به نیت نذر شهید سلیمانی در بین خانوارهای محروم استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی معاونت بسیج مساجد و محلات سپاه بیت المقدس کردستان با همکاری حوزه های بسیج و پایگاه ها، همزمان با دومین سالگرد شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، هفدهمین رزمایش کمک‌های مؤمنانه سپاه بیت‌المقدس به منظور کمک به نیازمندان در استان کردستان انجام شد.
سردار سید صادق حسینی فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان در این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و تسلیت دومین سالگرد شهادت سردار شهید سلیمانی اظهار داشت: امروز به‌ مناسبت این ایام 20 هزار و 45 بسته معیشتی به ارزش 10 میلیارد و 22 میلیون و 500 هزار تومان در بین خانوارهای محروم در مناطق کم برخوردار استان کردستان توزیع می‌شود.

وی از برگزاری 16 مرحله رزمایش کمک مؤمنانه تا قبل از این مراسم خبر داد و افزود: تاکنون 50 هزار خانوار نیازمند توسط سپاه استان شناسایی و بالغ بر 200 میلیارد تومان کمک‌های مؤمنانه را جمع‌آوری و در اختیار هم استانی‌های عزیزمان قرار داده‌ایم.

فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان با بیان اینکه برگزاری این رزمایش‌ها به منظور خدمت‌رسانی و کمک‌رسانی به نیازمندان است، تصریح کرد: کمک‌های سردار سلیمانی به مردم هیچ‌گاه فراموش نخواهد شد و برگزاری این گونه مراسمات نیز در راستای ادامه مکتب حاج قاسم؛ بزرگمردی که  عزت و آزادگی انقلاب اسلامی را در جهان پر آوازه کرده خواهد بود.

وی گفت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا در استان، سپاه با ورود خود در کنار مدافعان سلامت و مردم، به آنان قول داد تا آخر در کنار آنان بماند که به فضل الهی توانستیم با تدابیر شایسته فرمانده کل قوا در این بحران با شایستگی در کنار مردم باشیم و به آنان خدمت کنیم.

حسینی بیان کرد: ضدعفونی کردن معابر، راه‌اندازی کارگاه تولید ماسک، توزیع اقلام بهداشتی و بسته‌های معیشتی رایگان بین مردم، برگزاری رزمایش کمک‌های مؤمنانه و اجرای طرح شهید سلیمانی برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا تنها بخشی از اقدامات سپاه در این دوران کرونایی در سطح استان بوده است.

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید