شناسه : 78318
شنبه, 10/11/1400 - 10:52
نویسنده : azgharbi
به گزارش بسیج مساجد و محلات نقده

بصیرت لازمه شناخت دشمن است

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: بصیرت لازمه شناخت دشمنان نظام اسلامی است.

سردار سرتیپ دوم پاسدار حبیب شهسواری امروز در اجتماع بزرگ سلیمانی‌های نقده، اظهار کرد: مردم این شهرستان حق بزرگی بر گردن ما دارند، چرا که از نخستین روزهای پیروزی رسیدن انقلاب اسلامی همواره در خط مقدم مقابله با دشمنان نظام و انقلاب بودند.

وی با بیان اینکه باید نقش خواص بی بصیرت را در این جریان تبیین کرد، ادامه داد: همان طور که رهبر معظم انقلاب اشاره کرده اند، برای تدارک این فتنه از سال‌ها قبل برنامه ریزی شده بود.

این مسئول لازمه رصد عملکرد دشمنان نظام و انقلاب را تقویت بینش سیاسی و بصیرت دانست و اظهار کرد: ملت بزرگ ایران اسلامی در حماسه باشکوه 9 دی سال 88 ثابت کردند که از درک سیاسی بالایی برخوردار هستند و با حضور میلیونی خود در صفوف انقلابیون، مهر بطلان بر افکار فتنه گران زدند.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی با بیان اینکه اقشار مختلف مردم در خلق حماسه ۹ دی نقش آفرین بودند، بیان کرد: اگر چه توطئه ۸۸ پیچیده بود، اما امت با تدبیر ولایت، این فتنه را خواباند؛ ضربه ای که برخی به ظاهر خودی ها در ۸ ماه از ۲۲ خرداد تا ۹ دی ماه زدند، بدتر از ضربه ای بود که در ۸ سال دفاع مقدس خوردیم .

 این مسئول اضافه کرد: اینکه گفته می شود ایران در برابر دنیا ایستاده اشتباه است، ما در برابر استکبار جهانی ایستاده ایم؛ در فتنه ۸۸ استکبار جهانی، ضد انقلاب سنتی، منافقین و سوسیال دمکرات‌ها، ضد انقلاب داخلی و خواص بی بصیرت به میدان آمدند.

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید