شناسه : 78085
چهارشنبه, 10/08/1400 - 08:36
نویسنده : ostanhamedan
فرمانده حوزه حضرت فاطمه الزهرا (سلام الله علیها) شهرستان بهار:

همدان/باید آموزش و نظارت در فضای مجازی بادقت و جدیت انجام شود

فرمانده حوزه حضرت فاطمه الزهرا (سلام الله علیها) شهرستان بهار با بیان اینکه امروزه فضای مجازی بیشترین تاثیر را در رفتار نوجوانان و جوانان دارد، گفت: باید آموزش و نظارت در این فضا بادقت و جدیت انجام شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج  ومحلات استان همدان، فرمانده حوزه حضرت فاطمه الزهرا (سلام الله علیها) شهرستان بهار در نشست بصیرتی حلقات شجره طیبه صالحین جوانان پایگاه‌های مقاومت حوزه حضرت فاطمه الزهرا (سلام الله علیها) بهار که با موضوع فرصت‌ها و تهدیدات فضای مجازی برگزار شد، اظهار داشت: فضای مجازی تاثیرگذاری بالایی بر روی کاربران دارد.

وی گفت: سلامت فکری و اخلاقی امروز جوانان باعث تضمین سلامت آینده جامعه است و باید به نقشه‌ها، دسیسه‌ها و نیرنگ‌های دشمن توجه کنیم و اجازه نفوذ به بیگانه را ندهیم.

فرمانده حوزه حضرت فاطمه الزهرا (سلام الله علیها) شهرستان بهار با بیان اینکه امروزه فضای مجازی بیشترین تاثیر را در رفتار نوجوانان و جوانان دارد، گفت: باید آموزش و نظارت در این فضا بادقت و جدیت انجام شود اما متأسفانه بسیاری از فیلم‌ها و عکس‌های مبتذل امروزه جوانان ما را در گردابی فرو می‌برد که اگر نظارت جدی بر روی آنها نباشد شاید عواقب جبران‌ناپذیری برای جامعه داشته باشد.

تاکید کرد: دشمنان اسلام در صدد ضربه زدن و دشمنی با ایران هستند و رابرت مرداک یهودی صهیونیستی، مالک شبکه‌ها و سایت های غیراخلاقی با کار کردن و هزینه کردن بر روی خانواده، برای نابودی ایران نقشه می‌کشد و در گام‌های بعدی برای ایجاد فساد و بی‌حیایی در جامعه به لجن کشیدن مادر را در دستور کار خود قرار داده‌اند.

وی تاکید کرد: اگر می‌خواهیم در خط انقلاب باشیم باید در همه حال در فضای حقیقی و مجازی گوش به فرمان ولی فقیه باشیم و با حفظ اخلاص از ولایت فقیه پیروی کنیم و قرآن کریم و سبک زندگی اهل بیت(علیهم السلام) را سرلوحه خود قرار دهیم و آگاهانه راه خود را انتخاب کنیم چراکه آینده مملکت اسلامی به دست نوجوان و جوانان امروز است.

انتهای پیام/

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید