شناسه : 77978
دوشنبه, 10/06/1400 - 09:04
نویسنده : ostanhamedan
فرمانده سپاه انصارالحسین(علیه السلام) استان همدان:

همدان/امیدبخشی در جامعه از رسالت‌های رسانه است

فرمانده سپاه انصارالحسین(علیه السلام) استان همدان با بیان اینکه نقش رسانه در انقلاب اسلامی بسیار مهم است، گفت: امیدبخشی در جامعه یکی از رسالت‌های رسانه است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مساجد و محلات استان همدان، سردار مظاهر مجیدی در مراسم اختتامیه هفتمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر که با حضور معاون مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در مجتمع ابن سینا همدان برگزار شد، ضمن تسلیت ایام فاطمیه با اشاره به سالگرد شهید «علی خوش لفظ» و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا اظهار داشت: نامگذاری این جشنواره به نام ابوذر کار هنرمندانه‌ای بوده است.

وی با بیان اینکه رسانه و مطالبات مردمی از صدر اسلام بوده است، گفت: ابوذر غفاری، عمار و مالک اشتر هر سه در کنار هم نقش مهمی داشتند چرا که ابوذر زبان مردم بود و عمار جهاد بینش را بیان می‌کرد و مالک اشتر شمشیر‌ بران را معنا می‌کرد و ما باید در رسانه این سه نقش را ببینیم و حلقه وصل مردم با حکمرانان باشیم.

فرمانده سپاه انصارالحسین(علیه السلام) استان همدان با بیان اینکه نقش رسانه در انقلاب اسلامی بسیار مهم است، ابراز داشت: امیدبخشی در جامعه یکی از رسالت‌های رسانه است.

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید