شناسه : 72693
سه شنبه, 08/18/1400 - 14:08
نویسنده : ostanhamedan
مسئول سازمان بسیج طلاب استان همدان عنوان کرد

همدان/لزوم اعزام طلاب بسیجی به روستاهای فاقد روحانی

مسئول سازمان بسیج طلاب استان همدان با بیان لزوم اعزام طلاب بسیجی به روستاهای فاقد روحانی گفت: طلاب موفق در طرح شناسایی ومورد تشویق قرار گیرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مساجد و محلات استان همدان، جلسه هماهنگی اعزام مبلغین جهادی به روستاهای فاقد روحانی شهرستان همدان با حضور مسؤل ستاد تخصصی بسیج اقشار سپاه انصارالحسین(علیه السلام) استان همدان، مدیر حوزه علمیه آیت الله آخوند(ره) و معاونت تهذیب این حوزه، رئیس سازمان تبلیغات شهرستان همدان، معاونت تبلیغ حوزه علمیه سفیران هدایت و نماینده سپاه ناحیه همدان در دفتر سازمان بسیج طلاب وروحانیون استان همدان خبر داد.

مسئول سازمان بسیج طلاب استان همدان در این جلسه با بیان لزوم اعزام طلاب بسیجی به روستاهای فاقد روحانی تاکید کرد: برای حصول نتیجه مطلوب هر طرح باید به صورت مستمر آن طرح مورد ارزیابی قرارگرفته و نقاط قوت و ضعف بررسی شود.

حجت الاسلام  محسن تیموری افزود: این جلسه باید به صورت ماهانه برگزار شده و انجام تعهدات ادارات و سازمان‌های درگیر رصد شود و طلاب موفق در طرح شناسایی ومورد تشویق قرار گیرد.

حجت الاسلام خزایی، مدیر حوزه علمیه آخوند (ره) نیز با بیان وظیفه طلاب در خدمت‌رسانی و حضور در روستاهای فاقد روحانی گفت: در مدتی که این طرح اجرا شد برکات زیادی داشت و در ادامه نیز با قوت اجرا می‌شود.

سایر اعضاء با تاکید بر نقش مبلغین جهادی در روستاها آمادگی خود را برای کمک به این طرح اعلام کردند.

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید