شناسه : 69718
سه شنبه, 07/20/1400 - 14:37
نویسنده : kermanshah28
به همت روابط عمومی و تبلیغات دفتر نمایندگی ولی فقیه ناحیه

برگزاری همایش نماز در محل حسینیه سپاه ناحیه هرسین

با حضور سرهنگ کرمی فرمانده سپاه ناحیه هرسین و حجت الاسلام امامی مسئول دفتر حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه همایش نماز به همت روابط عمومی و تبلیغات دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه هرسین برگزار شد.
در این برنامه از خانواده معظم شهدا و فعالین فرهنگی، هنری ، تبلیغی و رسانه ای در حوزه ترویج نماز تجلیل شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج مساجد و محلات سپاه حضرت نبی اکرم (ص)استان کرمانشاه، به همت روابط عمومی و تبلیغات دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه هرسین ، همایش نماز با سخنرانی حجت الاسلام امامی مسئول دفتر حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه برگزار شد.

حجت الاسلام امامی در این مراسم با اشاره به اهمیت بحث نماز و تاثیر آن در زندگی، یکی از راهکارهای افزایش معنویت در زندگی را توجه و اهتمام به نماز اول وقت دانست.

وی همچنین افزود: باتوجه به قرآن کریم و آیاتی که درباره نماز آمده ، نماز تنها عامل بازدارنده از گناه و فحشاء و منکرات در جامعه است ، از این رو ریشه بسیاری از آسیب های اجتماعی در اهمیت ندادن به نماز است.

مسئول دفتر حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه هرسین در ادامه اظهار داشت: باید در فرهنگ سازی نماز و حضور در مساجد و نماز جماعت تلاش کنیم ، چرا که حضور در مساجد و شرکت در نماز های جماعت ، خود یکی از جلوه های مبارزه با دشمنان اسلام است.

پس از سخنرانی حجت الاسلام امامی، سرهنگ کرمی فرمانده سپاه ناحیه نیز ضمن تشکر از روابط عمومی دفتر نمایندگی ولی فقیه بخاطر برگزاری این برنامه گفت: همه ما موظف هستیم نسبت به احیای امر نماز تلاش کنیم ، چون احیای نماز یعنی احیای اسلام ، یعنی آن هدفی که شهدا برای آن جان خود را نثار کردند.

سرهنگ کرمی در ادامه با اشاره به خاطره ای از یک دوست رزمنده گفت: وقتی پای خاطرات یکی از دوستان زمان جبهه نشستیم، ایشان گفتند حسرت آن روزهای جنگ را میخورند که شبها در سنگر ها نماز شب خوانده می شد. رمز پیروزی ما در هشت سال دفاع مقدس همین توجه به معنویت در بین رزمندگان ما بود.

فرمانده سپاه ناحیه در پایان اظهار داشت: با توجه به جابجایی ساعت های کاری و کاهش بیماری کرونا ، نماز جماعت در حسینیه سپاه با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار می شود . وی همچنین به فرمانده هان حوزه ها تاکید کردند که نسبت به تشویق فرمانده پایگاه ها و بسیجیان جهت شرکت در نماز های جماعت در مساجد اهتمام ویژه داشته باشند.

در پایان این برنامه از خانواده معظم شهدا و فعالین فرهنگی، هنری ، تبلیغی و رسانه ای در حوزه ترویج نماز تجلیل شد.

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید