شناسه : 60317
شنبه, 04/26/1400 - 23:50
نویسنده : gilan13
نماز عبادی و سیاسی جمعه

برگزاری نماز عبادی و سیاسی جمعه ۲۵ تیر ۱۴۰۰ به امامت حجت الاسلام محمدیان در مصلی بخش سنگر

نماز عبادی و سیاسی جمعه ۲۵ تیر ۱۴۰۰ به امامت حجت الاسلام محمدیان با حضور مسئولین ، مردم متدین و انقلابی و جمعی از بسیجیان بخش سنگر در مصلی این شهر برگزار گردید

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج مساجد و محلات استان گیلان ؛ نماز عبادی و سیاسی جمعه ۲۵ تیر ۱۴۰۰ به امامت حجت الاسلام محمدیان ، امام جمعه بخش سنگر با حضور مسئولین ، مردم متدین و انقلابی و جمعی از بسیجیان در مصلی این شهر برگزار گردید .

حجت الاسلام محمدیان در خطبه های نماز جمعه با اشاره به در پیش بودن اعیاد بزرگ قربان و غدیر خم و روز عرفه ( روز دعا و مناجات )  بیان داشت  که : دهه اول ذیحجه با اتفاق های خوب و خاطرات آموزنده ای همراه است و فرصتی است برای تضرع ، توجه و انابه به سوی خداوند تبارک و تعالی .

وی همچنین  به روز ۲۶ تیر ماه سال ۱۳۵۹ که مصادف با سالروز تاسیس نهاد مقدس شورای نگهبان است اشاره کرد و ادامه داد : حضرت آیت الله خمینی ( ره ) بعد از اینکه انقلاب پر برکت ایران به پیروزی رسید یکی از نهادهایی که لازم بود برای حفظ بقای این نظام و خصوصا جمهوریت نظام تاسیس شود « شورای نگهبان » است .

امام جمعه سنگر بیان کرد : مهمترین نهاد جمهوری اسلامی همین شورای نگهبان است که تضمین کننده نظام جمهوری اسلامی ایران است/.

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید