شناسه : 56816
پنجشنبه, 03/20/1400 - 09:16
نویسنده : ostanhamedan
فرمانده حوزه علی ابن ابیطالب(علیه السلام) شهرستان ملایر

امروز دشمن به دنبال ایجاد فضای ناامیدی در کشور است

فرمانده حوزه علی ابن ابیطالب(علیه السلام) ملایر گفت: مردم در انتخابات وظیفه مهمی دارند؛ امروز دشمن به شدت تلاش می‌کند که یک ناامیدی بر کشور حاکم کند اما هر سال مردم به گونه‌ای چشم دشمن را با حضور پرشکوه خود کور می‌کنند.

سید یوسف موسوی در گفت و گو با خبرنگاربا اشاره به اهمیت بحث انتخابات اظهار داشت: انتخابات، حق و تکلیف مردم ایران اسلامی در تعیین سرنوشت خود است و در رأس واجبات قرار دارد.

وی افزود: یکی از ارزشمندترین چیزهایی که امام خمینی (ره) برای ما بر جا گذاشت جمهوری اسلامی بود و این رأیی است که به صندوق می‌اندازیم.

فرمانده حوزه علی ابن ابیطالب(علیه السلام) شهرستان ملایر عنوان کرد: مردم در انتخابات وظیفه مهمی دارند؛ امروز دشمن به شدت تلاش می‌کند که یک ناامیدی بر کشور حاکم کند اما هر سال مردم به گونه‌ای چشم دشمن را با حضور پرشکوه خود کور می‌کنند.

وی با تأکید بر همبستگی ملت ایران در انتخابات پیش رو افزود: وظیفه همه ما حضوری پرشور در پای صندوق‌های رأی و انتخاب فرد اصلح است.

موسوی با بیان اینکه افراد زیادی از طیف‌های مختلف در انتخابات 1400ثبت‌نام کردند که این امر قابل تقدیر است، گفت: شورای نگهبان صلاحیت برخی از آنها را برای انتخابات ریاست جمهوری احراز نکرد اما به معنی اینکه آنها افراد خوبی نیستند، نیست بلکه احراز صلاحیت ریاست جمهوری مهم است.

وی ادامه داد: کسی که در خط امام راحل و رهبری حرکت می‌کند با صندوق رأی قهر نمی‌کند و چنین نگاهی با خط امام (ره) و رهبر معظم انقلاب بیگانه است.

فرمانده حوزه علی ابن ابیطالب(علیه السلام) شهرستان ملایر ابراز داشت: مردم مسلمان ایران در 28 خرداد ماه با حضور پرشور خود در پای صندوق‌های رأی به اسلام، ولایت‌فقیه، خون شهدا، هشت سال دفاع مقدس و به حاکمیت اسلام رأی می‌دهند.

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید