شناسه : 56698
چهارشنبه, 03/19/1400 - 18:11
نویسنده : kermanshah28
سرهنگ نجفعلی کرمی فرمانده ناحیه هرسین

هدف جشنواره پایگا های اسوه ایجاد حس رقابت و فعالیت دربین پایگاه هاست

برگزاری جشنواره اسوه ناحیه ای در مسجد صاحب الزمان (عج) هرسین در این مراسم ازفرمانده پایگاه های برتر، ائمه جماعت، هیئت امناء وبسیجیان برادر وخواهر تقدیر شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج مساجد و محلات سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه ، به همت بسیج مساجد و محلات شهرستان هرسین ، جشنواره اسوه ای ناحیه ای با تقدیر از پایگاه های برتر برادران و خواهران، در مسجد صاحب الزمان عج الله برگزار شد.

سرهنگ نجفعلی کرمی فرمانده ناحیه هرسین در این مراسم ،ضمن تقدیر و تشکر از فرمانده پایگاه هاائمه جماعت و هیئت امنای پایگاههای محلات اسوه برادر و خواهر بیان کرد: هدف و فلسفه برگزاری جشنواره پایگاه های اسوه ، ایجاد حس رقابت و فعالیت دربین پایگاه هاست و براساس ارزیابی ها یک سری شاخصه ها و امتیاز ها برای پایگاه اسوه تعریف شده که انتخاب اسوه ها براساس آن هاست.

سرهنگ کرمی در ادامه با اشاره به بحث مهم انتخابات تاکید کرد: در ۲۸ خرداد یک رزمایش بزرگ در پیش داریم و آن حضور پر شور در پای صندوق های رای است.

فرمانده سپاه ناحیه هرسین همچنین اظهار داشت: هر چند در اولین مناظره کاندید ها، برخی بی اخلاقی ها پیش آمد که مورد انتظار ملت ایران نیست،اما امید آن داریم که کاندیدها بتوانند با بیان برنامه های خود در مناظره های بعدی مردم را در انتخاب صحیح آگاه نمایند.

در پایان این مراسم از فرمانده هان پایگاه های اسوه، ائمه جماعت و هیئت امنای مساجد طرح اسوه و یاوران رسانه تقدیر بعمل آمد.

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید