شناسه : 56234
چهارشنبه, 03/12/1400 - 21:31
نویسنده : kermanshah25
مسول بسیج مساجد و محلات

مسجد محوری اولویت برنامه های بسیج در ابعاد مختلف فرهنگی، اجتماعی، سیاسی، ورزشی، علمی و ... است

صبح امروز با حضور فرمانده حوزه شهری شهید بهشتی و سرشبکه طرح ثامن ناحیه و همچنین اعضای سرشبکه ومسول بسیج مساجد و محلات ناحیه نشستی پیرامون طرح اقدام انتخابات ١٤٠٠ برگزار شد

این نشست که با همکاری بسیج مساجد و محلات  ناحیه و با موضوع انتخابات ١٤٠٠ در حوزه شهری شهید بهشتی و با حضور فرمانده حوزه برگزار شد 

 فرمانده حوزه شهری شهید بهشتی بیان داشت:، مساجد را به تعبیر حضرت امام خمینی(ره) پایگاه اسلام دانست و بر احیای پایگاه های مقاومت بسیج به محوریت مساجد تأکید کرد.

 مسول بسیج مساجد و محلات افزود: امامین انقلاب همواره بر مسئله بسیج تأکید داشتند و همواره جوانان و ملت را مورد خطاب قرار داده اند و استنتاج ما این است که مخاطب اصلی بیانیه گام دوم بسیج است.

وی، مسجد محوری را اولویت برنامه های بسیج در ابعاد مختلف فرهنگی، اجتماعی، سیاسی، ورزشی، علمی و ... دانست و گفت: اینها مقدمه های برای تحقق محله اسلامی در راستای جامعه پردازی اسلامی است.

این مقام مسئول، تصریح کرد: 8میلیون جوان انقلابی، مؤمن و پای کار پیشران و لکوموتیو این حرکت محسوب می شوند و بسیج کاربست ویژه بین امام و امت است.

وی با اشاره به رسالت بسیج در گام دوم انقلاب، تأکید کرد: پایگاه های مقاومت بسیج باید راهبرد و تاکتیک داشته باشند. حوزه های مقاومت بسیج باید کار راهبری، هدایت و رصد را انجام دهند و هرپایگاهی خودش برنامه ریزی و اجرا نماید.

وی با اشاره به فرمایشات حضرت امام(ره)، بسیج را مزرعه بی حصار و باران رحمت الهی دانست و با تأکید بر جذب اقشار مختلف با برنامه های جذاب، گفت: تلاش برای اشتغال بسیجیان و اقشار مختلف جامعه باید در دستور کار پایگاه های مقاومت بسیج قرار گیرد و برنامه های آنها جاذبه داشته باشد.

ادامه داد: هیئت های اندیشه ورز در پایگاه های مقاومت بسیج باید شکل بگیرد و برنامه ها و راهکارهای تحقق اهداف را تدوین نمایند.

فرمانده حوزه ، با تأکید بر اینکه پشتیبانی و تأمین زیرساخت و تهیه تجهیزات و امکانات پایگاه های مقاومت بسیج از وظایف سازمان بسیج است، اظهار کرد: مردم باید مجری  برنامه های محلات باشند و رده های بسیج حرکت های عمومی را جهت دهی کنند؛ زیرا هرجایی کار به مردم واگذار شده به بهترین شکل اجرا گردیده است.

ودر پایان توسط مسول بسیج مساجد و محلات ناحیه صورتجلسه ای تنظیم گردید.

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید