شناسه : 56161
سه شنبه, 03/11/1400 - 08:57
نویسنده : azgharbi
فرمانده سپاه نقده گفت:

روحیه مطالبه گری در جامعه باید نهادینه شود.

سرهنگ پاسدار اکبر نوروزی امروز در همایش از فتح سرزمین تا فتح ارزش ها گفت: طبق فرمایش مقام معظم رهبری، خرمشهرها در پیش است و نقش آفرینی برای فتح این خرمشهرها بر عهده جوانان، نخبگان و دانشگاهیان می باشد.

سرهنگ پاسدار اکبر نوروزی امروز در همایش از فتح سرزمین تا فتح ارزش ها که با حضور جانشین بسیج دانشجویی کشور، اعضای شورای تأمین شهرستان، ائمه جمعه و جمعی از بسیجیان سولدوزی در محل یادمان شهید بروجردی برگزار شد، گفت: طبق فرمایش مقام معظم رهبری، خرمشهرها در پیش است و نقش آفرینی برای فتح این خرمشهرها بر عهده جوانان، نخبگان و دانشگاهیان می باشد.

 وی با بیان اینکه برای حل برخی بحران‌ها که تبدیل به دغدغه اجتماعی شده نیازمند الگو‌های مطالبه گری و گفتمان سازی هستیم، افزود: مطالبه گری که به نفع مردم باید باشد و برای همین نخبگان، دانشگاهیان، فرهیختگان و خصوصا دانشجویان و جوانان باید به میدان بیایند، اقدام‌های اساسی و میدانی صورت بگیرد.

فرمانده سپاه نقده در این همایش، تأکید کرد: مجموعه سپاه در این شهرستان به دنبال این است که در جامعه بتوانیم نخبگان، دانشجویان و جوانان را با یک رویکرد عمیق نسبت به مشکلات جامعه و کشور وارد صحنه کنیم تا در جهت مطالبه‌گری و عمل جهادی اقدام کنند و پرچم دار این فعالیت و مطالبه گری در شهرستان  دانشجویان، جوانان و دانشگاهیان هستند.

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید