شناسه : 56159
سه شنبه, 03/11/1400 - 08:08
نویسنده : khuzestan
ناحیه مقاومت بسیج اندیمشک

هیئت عاشقان ولایت سپاه اندیمشک برگزار شد

هیات عاشقان ولایت سپاه ناحیه اندیمشک با حضور جمعی از ارکان شبکه تربیتی صالحین (سرمربیان، مربیان و سرگروه های برادر و خواهر) باسخنرانی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه اندیمشک برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج مساجد ومحلات خوزستان، حجت الاسلام بهرامیان در این نشست بیان داشتند:همه ی دشمنان انقلاب اسلامی، مخالفین، معاندین و ... به انواع مختلف طی 40 سال گذشته تلاش کرده اند تا با تحریم، ترور، مسائل سیاسی و اقتصادی و ... از قدرت نرم بر علیه جمهوری اسلامی ایران استفاده کنند و یاس و ناامیدی را در بین مردم ترویج دهند و از حضور مردم در این انتخابات جلوگیری کنند اما رئیس جمهوری که ریاست قوه ی مجریه را در دست می گیرد اگر از پشتوانه ی قوی مردمی برخوردار باشد قطعاً گفتمان هایش در داخل و خارج اثر خواهد گذاشت لذا شعاع انتخابات ایران منطقه‌ای و جهانی است و مشارکت حداکثری و برگزاری انتخاباتی پرشور موجب رفع مشکلات و شکست تحریم‌ها خواهد شد.
.ایشان یادآور شدند : مشارکت حداکثری مردم در انتخابات، یک نبرد همه جانبه است که با دست توانای ملت شریف ایران و مردمان خوب خوزستان شاهد خلق یک حماسه ای پرشور و وصف ناپذیر خواهیم بود چرا که یک حضور قوی، امنیت ایجاد می کند، جنگ را از کشور دور، تحریم را شکست و توطئه های دشمنان را خنثی و دشمن را به عقب نشینی وا می دارد.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه اندیمشک  با بیان اینکه رفتار انقلابی ما ایجاب می‌کند که در مسیر ایجاد شور و نشاط انتخابات تلاش کنیم و زمینه برای مشارکت حداکثری در انتخابات را رقم بزنیم اضافه کرد: قهر کردن با صندوق های رای، کاری از پیش نمی برد لذا امیدواریم با حضور آگاهانه ی مردم انتخاباتی پر شور و انتخاب اصلح را داشته باشیم.

برچسب ها
0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید