شناسه : 56069
دوشنبه, 03/10/1400 - 10:10
نویسنده : kermanshah28
حضور حجت الاسلام جلیلی مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه نبی اکرم استان کرمانشاه در نشست بصیرتی

برگزاری نشست بصیرتی با موضوع اهمیت انتخابات در هرسین

با حضور حجت الاسلام جلیلیان مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه و اقشار مختلف بسیج نشست بصیرتی با موضوع اهمیت انتخابات در سپاه ناحیه هرسین برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج مساجد و محلات سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه ، نشست بصیرتی با موضوع اهمیت انتخابات و انتخاب اصلح با سخنرانی حجت الاسلام جلیلیان مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه نبی اکرم (ص) استان، در محوطه حیاط ناحیه هرسین برگزارشد . حجت الاسلام والمسلمین جلیلیان در این نشست با اشاره به وضعیت موجود کشور به لحاظ گرانی ، و مشکلات بیکاری و فقر ، تنها راه قانونی تغییر وضعیت موجود را شرکت در انتخابات ریاست جمهوری و انتخاب فرد اصلح دانستند.

وی با اشاره به جایگاه مهم ریاست جمهوری در امورات اجرائی کشور و در اختیار بودن ۹۰ درصد بودجه کشور در اختیار این مقام ، بیان نمود: در انتخاب ریاست جمهوری باید کسی را انتخاب کرد که برای برون رفت از مشکلات اقتصادی نگاهش به داخل کشور و ظرفیت های داخلی باشد.

جلیلیان در ادامه افزود: به فرموده رهبر معظم انقلاب ، انتخابات مثل شب قدر سرنوشت ساز است ، و همانطور که سرنوشت انسان در شب قدر رقم میخورد، در انتخابات ریاست جمهوری ، سرنوشت کشور برای چهار سال و چه بسا هشت سال رقم خواهد خورد، پس لازم است که اولا در انتخابات شرکت گسترده داشته باشیم ، ثانیا فردی اصلح انتخاب کنیم .

مسئول حوزه ولی فقیه در سپاه استان بیان کرد: در مسئله انتخابات چند راهبرد مورد نظر است: سلامت انتخابات، امنیت انتخابات، رقابت در انتخابات و مشارکت و انتخاب اصلح، که این مورد اخیر وظیفه من و شما و آحاد مردم . حجت الاسلام جلیلیان در پایان تاکید کرد: در کشور ما مشکل لا ینحل اقتصادی وجود ندارد ، نگوییم رای نمیدیم چون گرانی هست ، چون بیکاری است، راه برون رفت از مشکلات اقتصادی تکیه به توان داخلی است، تفکر جهادی است، حضور پر شور با بصیرت مردم که تکلیف شرعی است راه تغییر وضعیت موجود است.

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید