شناسه : 56014
یکشنبه, 03/09/1400 - 09:53
نویسنده : khuzestan
ناحیه مقاومت بسیج گتوند

اجرای مرحله بیستم رزمایش کمک مومنانه در ناحیه مقاومت بسیج گتوند با توزیع ۵۰۰ بسته معیشتی

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج گتوند از اجرای مرحله بیستم رزمایش کمک‌های مومنانه در این شهرستان با توزیع ۵۰۰ بسته معیشتی خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج مساجد و محلات استان خوزستان ، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج گتوند در حاشیه مراسم توزیع کمک‌های مومنانه با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی اظهار داشت: سپاه از ابتدای شیوع ویروس کرونا تا کنون در راستای لبیک به فرمان مقام معظم رهبری در قالب رزمایش کمک‌های مومنانه علیرغم شرایط کرونا تعداد ۱۴ هزار بسته معیشتی شامل برنج،روغن،ماکارونی،سویا،حبوبات هر بسته به ارزش ۴۰۰هزارتومان،۵۰۰ کسیه آرد در بین نیازمندان و خانواده‌های بی بضاعت شهرستان که توسط پایگاه‌های مقاومت در شهر و روستا شناسایی شدند، توزیع کرده است.

وی افزود: در مرحله  بیستم رزمایش کمک مومنانه که روز شنبه ۸خرداد ماه ۱۴۰۰با حضور مسئولین شهرستان در سالن ۹ دی برگزار گردید تعداد ۵۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان و خانواده‌های بی بضاعت توسط پایگاه‌های مقاومت در شهر و روستا توزیع شد.

در پایان مشارکت و همراهی خیرین و دستگاه‌های مختلف در کمک به نیازمندان در ایام کرونا را مثال زدنی و قابل تقدیر دانست و از همه کسانی که در رزمایش کمک مومنانه مجموعه سپاه را همکاری کرده به ویژه بسیجیان در طرح شهید حاج قاسم سلیمانی در مبارزه با ویروس کرونا تقدیرو تشکر کرد.

برچسب ها
0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید