شناسه : 55396
دوشنبه, 03/03/1400 - 19:09
نویسنده : kordestan28
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بیجار

‍ پیام تبریک فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بیجار به مناسبت فتح خرمشهر

سرهنگ پاسدار سید مرتضی میرآقایی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بیجار طی پیامی سالروز سوم خرداد فتح خرمشهر را به محضر مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، رزمندگان هشت سال دفاع مقدس ، بسیجیان و مردم خداجوی شهرستان بیجار تبریک گفت.

بسم الله الرحمن الرحیم 

سالگرد حماسه‌ عظیم آزادسازی خرمشهر، روز ملی مقاومت و یادآور نقطه عطف سال های روشن دفاع مقدس و روزهای غریبِ اتکای مظلومانه‌ آسمانی‌ترین انسان هایی که گمنامی جهاد در راه خدا و فضیلت های معنوی دفاع از شرف و نوامیس و ارزش های مقدس این خاکِ پاک را بر مادیات و شهرت دنیوی ترجیح داده و به سرافرازیِ ماندگار، پیوند خوردند.

بی تردید سوم خرداد و سالروز حماسه فتح خرمشهر فرصت مغتنمی است برای بازبینی و بازشناسی تاریخ بلند مقاومت ملت ایران، ملتی که با انقلاب خونین خود راه جدیدی را فرا روی بشریت گشود.

اینجانب سالروز این نصر عظیم الهی را به خانواده معظم شهدا، جانبازان، آزادگان، رزمندگان، ایثارگران و به ویژه دلاورمردان هشت سال دفاع مقدس تبریک و تهنیت عرض نموده و توفیقات روز افزون مردم ایران را در مسیر پاسداشت این نقطه عطف از تاریخ انقلاب اسلامی ایران در سایه رهبری های هوشمندانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، از درگاه خداوند سبحان مسئلت دارم.


سرهنگ پاسدار سید مرتضی میرآقایی 
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بیجار
 

1 دیدگاه
kordestan28 یکشنبه, 03/02/1400 - 22:17

افزودن دیدگاه جدید