شناسه : 55260
شنبه, 03/01/1400 - 08:16
نویسنده : azgharbi23
دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه بوکان:

شرکت در انتخابات تضمین کننده اقتدار کشور است

مسئول دفترنمایندگی ولی فقیه در سپاه بوکان گفت: شرکت در انتخابات اقتدار و امنیت کشور را تضمین میکند.

به گزارش خبرگزاری بسیج مساجد ازبوکان: حجت الاسلام محمد مصطفی زاده ضمن سخنانی در خصوص اهمیت شرکت در انتخابات گفت:انتخابات برای ما فرصتی است که می توانیم تهدیدهای دشمن را خنثی کنیم.

وی با بیان این که شرکت در انتخابات باعث یاس دشمن می شود افزود:باعث تاسف است که برخی به واسطه برخی مشکلات و گرانی‌ها می‌گویند در انتخابات شرکت نمی‌کنم و حال اینکه شرکت در انتخابات از اوجب واجبات است.

حجت الاسلام محمد مصطفی زاده با اشاره به تلاش رسانه‌ای دشمن برای کاهش حضور مردم در انتخابات گفت : به کوری دشمن می‌ایستیم و ثابت می‌کنیم اگر به واسطه بی تدبیری ها، گرانی‌ها و مشکلات داخلی گلایه ای هم هست ولی پای انقلاب ایستاده‌ایم و از ارزشها کوتاه نخواهیم آمد.

وی تصریح کرد: کسانی که این سخنان را می‌گویند بدانند اگر رای ندهند افرادی روی کار می آیند که اصلا مورد نظرشان نیستند و به طور قطع مشکلات بیشتر می‌شود.

مصطفی زاده در ادامه با تسلیت حمله ددمنشانه صهیونیست‌ها به مردم غزه گفت: باید به حزب الله و مردم غزه دستمریزاد گفت زیرا به کسانی که ادعای گنبد آهنین را داشتند نشان دادند استوار ایستاده‌اند و دهها موشک به نقاط مختلف رژیم صهیونیستی اصابت کرد و امیدواریم همانطور که رهبر انقلاب پیشی بینی کردند، زودتر این رژیم جعلی برچیده شود.

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید