شناسه : 51195
پنجشنبه, 01/26/1400 - 20:53
نویسنده : bushehr
یت الله صفایی بوشهری نماینده محترم ولی فقیه در استان

طرح قرآنی حکمت صالحین افتتاح شد

طرح قرآنی حکمت صالحین با حضور حضرت آیت الله صفایی بوشهری نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر و سردار فرمانده محترم سپاه امام صادق علیه السلام استان بوشهر و معاونت تعلیم و تربیت و معاونت بسیج مساجد و محلات و برخی معاونت های مرتبط به صورت ویدئو کنفرانس افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری بسیج مساجد و محلات استان بوشهر، طرح قرآنی حکمت صالحین با حضور حضرت آیت الله صفایی بوشهری نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر و سردار فرمانده محترم سپاه امام صادق علیه السلام استان بوشهر و معاونت تعلیم و تربیت و معاونت بسیج مساجد و محلات و برخی معاونت های مرتبط به صورت ویدئو کنفرانس افتتاح شد.

 مدیر دارالقرآن بسیج سپاه امام صادق علیه السلام در این آیین گفت: طرح قرآنی حکمت صالحین در راستای منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی و ترویج فرهنگ قرآنی اوّلین دوره مجازی آفلاین آموزش روخوانی و روانخوانی قرآن کریم به شیوه نوین است که در سامانه نسرا بارگزاری می‌شود و تمامی علاقه‌مندان در سراسر کشور می‌توانند در این دوره شرکت کنند.

سید حبیب الله حسینی اظهار کرد: علاقه‌مندان می‌توانند از تاریخ 28 فروردین تا 5 اردیبهشت سال جاری جهت شرکت در این طرح در سامانه نسرا ثبت نام کنند.

وی تصریح کرد: نحوه شرکت در این دوره به این شکل است که علاقه‌مندان بعد از ثبت نام، وارد صفحه شخصی خود شده و دروس این دوره که 15 کلیپ با میانگین هر کلیپ 10 دقیقه است را مشاهده می‌کنند.

این مقام مسئول افزود: شرکت کنندگان در این طرح از 21 تا 25 اردیبهشت در آزمون پایانی این دوره که به صورت برخط برگزار می‌شود شرکت می‌کنند و در صورتی که در این آزمون قبول شوند گواهی رسمی پایان دوره از سوی دارالقرآن بسیج، اداره کل تبلیغات اسلامی و مرکز آموزش و پژوهش استانداری بوشهر برای آن‌ها صادر می‌شود که این مدرک مورد تأیید نظام استخدامی کشور است.

انتهای پیام/

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید