شناسه : 50186
شنبه, 01/07/1400 - 07:05
نویسنده : azgharbi23
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه بوکان

پاسداری، ارزش و تعهد است

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه بوکان گفت: پاسداری شغل نیست بلکه ارزش و تعهدی است که شب و روز نمی شناسد و همیشه در خط مقدم جهاد حضور دارد.

حجت الاسلام‌ محمد مصطفی زاده امروز در مصاحبه با خبرنگار خبرگزاری بسیج مساجد در بوکان، ضمن تبریک به مناسبت اعیاد شعبانیه، با اشاره به شاخصه های پاسداری اظهار داشت: پاسداری شغل نیست بلکه یک ارزش و تعهدی است که شب و روز نمی شناسد و همیشه در خط مقدم جهاد و مبارزه، کمک و همیاری به مردم در صحنه ها و شرایط مختلف حضور فعال و شایسته دارد.

وی با اشاره به فرا رسیدن سالروز ولادت با سعادت امام حسین (ع)، گفت: سوم شعبان که از سوی معمار کبیر انقلاب اسلامی به‌عنوان روز پاسدار نامگذاری شده روز تجلیل از مقام والای پاسداران انقلاب اسلامی است که با تاسی از امام حسین (ع)، حماسه‌سازان تاریخ پرافتخار ایران اسلامی نام گرفته‌اند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه بوکان با بیان اینکه حرکت سپاه پاسداران همیشه با فعالیت‌های فرهنگی عجین بوده است ، افزود: محور اصلی بسیاری از فعالیت‌های سپاه پاسداران فعالیت های فرهنگی بوده و این مساله به خودی خود یکی از توفیقات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی محسوب می شود.

حجت الاسلام مصطفی زاده تصریح کرد: ادامه دار بودن محور فعالیت های فرهنگی در میان کارکردهای سپاه پاسداران شاید ناشی از این مسئله است که رسالت این نهاد، چنین خصوصیتی را برای آن دیکته می کند و این مسئله باعث شده تا این باور تبدیل به فرهنگ سپاه پاسداران شود وضرورت زمانی نیز بر این ماموریت بزرگ ، برای کمک به تحقق منویات مقام معظم رهبری سوق و جهت می بخشد.

 وی در پایان گفت : در شرایط خاص کنونی نیز که جهان درگیر شیوع ویروس منحوس کرونا است اجرای موفقیت‌آمیز طرح غربالگری شهید حاج قاسم سلیمانی با نقش‌آفرینی پاسداران انقلاب اسلامی برای مقابله با بیماری کرونا یک‌بار دیگر آرامش را برای میهن اسلامی به ارمغان آورده است.

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید