شناسه : 49600
دوشنبه, 12/18/1399 - 08:37
نویسنده : kermanshah28
پایگاه شهیده فاتحی کرجو هرسین

کاشت ۴۵ اصل نهال میوه به نیت شهدادرپویش ملی درخت یاری در هرسین

همزمان با هفته درختکاری به همت بسیجیان پایگاه شهیده فاتحی کرجو، ۴۵ اصل نهال میوه شامل بادام، هلو زعفرانی، انگور، انجیر، گیلاس، زردآلو در قالب طرح هر درخت یک شهیددرهرسین کاشته شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج مساجد و محلات سپاه حضرت نبی اکرم(ص)استان کرمانشاه،

همزمان با هفته درختکاری و پویش ملی درخت یاری در کشور، در شهرستان هرسین  ۴۵ اصل نهال میوه شامل بادام، هلو زعفرانی ، انگور، انجیر، گیلاس و زرد آلو توسط بسیجیان گروه جهادی شهید سلیمانی پایگاه شهیده ناهید فاتحی کرجو کاشته شد.

چراغ بیگی فرمانده پایگاه گفت: این نهال های میوه با حمایت گروه جهادی شهید بهمن بهرامی بنیاد از حوزه حضرت فاطمه(س) بیستون و بنیاد علوی تامین شد.

وی افزود: در راستای خدمت رسانی بسیج به خانواده هایی که با شیوع کرونا شغل خود را از دست داده اند،این نهال ها در جهت ایجاد اشتغال به ۲ خانواده اهداء گردید.

فرمانده پایگاه شهیده فاتحی کرجو در ادامه اظهار داشت: بسیجیان گروه جهادی شهید سلیمانی پایگاه شهیده فاتحی کرجو،  در کاشت نهال ها و نامگذاری هر درخت به نام یک شهید، در این اردوی یک روزه خدمت رسانی شرکت کردند.

چراغ بیگی در پایان اظهار داشت: منطقه ما به لحاظ آب و هوایی دارای ظرفیت هایی است که استفاده کردن از آنها همت و یاری مسئولان می طلبد.

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید