شناسه : 48741
شنبه, 12/02/1399 - 08:50
نویسنده : khuzestan
حوزه مقاومت بسیج والفجر8 ناحیه آبادان

تعمیر و نوسازی خانه یکی از محرومان در شهر اروندکنار

فرمانده حوزه مقاومت بسیج والفجر8 اروند از تعمیر و نوسازی منزل خانواده نیازمند در شهرک 200 واحدی توسط گروه جهادی شهید شریف قنوتی خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مساجد و محلات  استان خوزستان؛ گروه جهادی شهید شریف قنوتی حوزه محور که در راستای اجرای فرامین امام خامنه ای(دامت برکاته) به جهت اجرای نهضت کمک مومنانه،به کمک پایگاه های تابعه در حال جمع آوری تعداد و مشخصات نیازمندان واقع در محدوده استحفاظی،به جهت تکمیل بانک اطلاعاتی از این قشر بودند،متوجه وجود یک باب منزلی شدند که بعلت قدیمی بودن بافت آن منزل،فرسوده شده و هر لحظه ممکن است سقف و یا دیوار عمودی ریزش کند و مخاطرات احتمالی را سبب شود،و اهالی آن منزل بدلیل وضعیت نامناسب اقتصادی توان تعمیر آن را ندارند.

ایشان در ادامه خاطر نشان کرد،بسیجیان مراتب را به سمع رده های مربوطه در  ناحیه و خیرین محل رسانده که با همت و همکاری آنان وسایل و مصالح مورد نیاز تهیه شده و بر اساس هماهنگی از پیش تعیین شده،تمامی بسیجیان سازماندهی شده در گروه جهادی مذکور فراخوان شد و اردو برپا شد.

فرمانده مرکز مقاومت بسیج اروندکنار که به طور سرزده از این اردو بازدید نمود، ضمن خسته نباشید به اعضای گروه گفت: کاری که شما بسیجیان در این اردوهای جهادی انجام می دهید از ارزش بالایی برخوردار است،کاری که برای رضای خداوند باشد خداوند در قبال آن پاداش خوبی می دهد.

وی اضافه نمود،شما عزیزان که خانه و خانواده خود را رها کرده اید و به این مناطق محروم آمده اید و در حال آباد کردن این مناطق هستید،این ارزش واقعی دارد.و مطمین شوید این کار انسان دوستانه،بعنوان باقیات صالحات محفوظ خواهد ماند و ان شالله نیازمندی با این اوضاع نابسامان گرفتار نباشد.

برچسب ها
0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید