شناسه : 48340
شنبه, 11/25/1399 - 07:18
نویسنده : kermanshah28
به همت بسیجیان حوزه حضرت زینب( س)

برگزاری جشن انقلاب در هرسین

به مناسبت چهل و دومین سال پیروزی انقلاب اسلامی، مراسم جشن انقلاب با حضور حداکثری بسیجیان در پایگاه شهیده ناهیدفاتحی کرجو برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج مساجد و محلات سپاه حضرت نبی اکرم(ص)استان کرمانشاه،

همزمان با چهل و دومین سال پیروزی انقلاب و در روز ۲۲ بهمن ، به همت بسیجیان پایگاه شهیده فاتحی کرجو، مراسم جشن و آیین شکر گزاری برگزار شد.

در ابتدای این مراسم ، تلاوت جمعی قرآن و اهداء ثواب آن نثار روح امام و شهدای انقلاب انجام شد.

سپس با قرائت دعای توسل و ختم هر بسیجی ۱۰۰ صلوات و بجا آوردن آیین شکر گزاری ، برای سلامتی مقام معظم رهبری (مدظله العالی ) و خدمتگذاران انقلاب دعا نمودند.

پس از بجا آوردن مراسم شکر گذاری، سرشبکه روشنگری خواهران ناحیه ، دستاوردهای انقلاب را برای بسیجیان تبیین کرد.

وی با اشاره به بالا رفتن عیار اخلاق و معنویت گفت : همین مجالس قرآن و ادعیه شما عزیزان ، از دستاوردهای عینی انقلاب است .

ایشان در ادامه برخی از دستاوردهای علمی، فناوری را برشمرد و توصیه اکید به مطالعه آثار و بیانات مقام معظم رهبری خصوصا توجه به بیانیه گام دوم انقلاب نمود.

خانم چراغ بیگی سرشبکه روشنگری همچنین اظهار داشت: امروز توجه به بیانات و فرمایشات رهبر انقلاب برای ما ضروری است چون کلام ولایت تالی تلو کلام خدا و اهل بیت (ع) است ،بنابراین طبق توصیه رهبر عزیزمان  باید نگاه مان به آینده انقلاب خوش بینانه باشد ، و از ناامیدی و یاس دوری کنیم .

ایشان درادامه تصریح کرد: ضروری است که در این چند ماه مانده به انتخابات ، آگاهی و بینش خود را بالا ببریم، معیارهای انتخاب اصلح از دیدگاه رهبر معظم انقلاب را بیشتر دقت کنیم و از همه مهمتر گوش به فرمایشات ایشان داشته باشیم تا اشتباهات گذشته را در مسئله انتخابات تکرار نکنیم .

پس از سخنرانی خانم چراغ بیگی ، گروه سرودخوانان پایگاه نیز اجرای خود را برای مهمانان عرضه کردند .

در پایان مراسم به برندگان و فعالین مسابقات دهه فجر( حفظ جزء سی قرآن، متن خوانی بیانیه گام دوم و تهیه روزنامه دیواری ) جوایزی اهدا شد

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید