شناسه : 48174
پنجشنبه, 11/23/1399 - 19:03
نویسنده : gilan7
پایگاه بسیج شهید وطن دوست عنبران

برگزاری ویزیت رایگان

ویزیت رایگان در پایگاه مقاومت بسیج شهید وطن دوست آستارا برگزار شد

به گزارش خبرگزاری بسیج مساجد و محلات استان گیلان،روز سه شنبه 21 بهمن ماه 99 همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر انقلاب،ایستگاه سلامت و طرح ویزیت رایگان با حضور فرمانده سپاه ناحیه آستارا،فرماندار،بخشدار مرکزی و سایر مسئولان شهرستان آستارا و باغچه سرا که با همکاری درمانگاه سیدالشهداء سپاه ناحیه آستارا و بسیج جامعه پزشکی شهرستان آستارا در محل پایگاه بسیج شهید وطن دوست در روستای محروم عنبران از حوزه مقاومت بسیج شهید اژدرپور باغچه سرا سپاه ناحیه آستارا برگزار شد و به اجرا درآمد.

برادر بسیجی پاشا سماپور فرمانده پایگاه مذکور در این رابطه گفت: در این برنامه تست فشار خون، قند خون و ویزیت رایگان با همکاری درمانگاه سیدالشهداء سپاه ناحیه آستارا در مسجد شیخ محله عنبران برگزار شد.

فرمانده پایگاه شهید وطن دوست بیان داشتند: این طرح با هماهنگی و همکاری فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید اژدرپور سپاه ناحیه آستارا و بسیج جامعه پزشکی شهرستان آستارا به مناسبت فرا رسیدن دهه فجر انجام شد.

برادر بسیجی سماپور عنوان داشت : هدف از انجام این کار خداپسندانه را رسیدگی به وضعیت درمانی نیازمندان و محرومان  دانستند  و تاکید داشتند که ما باید تلاش خود را جهت یاری رسانی به محرومان را در برنامه های خود داشته باشیم.

و در ادامه فرمانده پایگاه شهید وطن دوست عنوان داشتند: براساس برنامه ریزی های صورت گرفته در قرارگاه مسجد محوری برنامه هایی از قبیل برگزاری اردوی فرهنگی تفریحی برای بسیجیان ، میز خدمت با حضور مسئولین ارشد شهرستان، دیدار با خانواده شهدا و تهیه و توزیع بسته های غذایی به نیازمندان توسط پایگاه انجام شده است.

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید