شناسه : 47334
چهارشنبه, 11/15/1399 - 08:09
نویسنده : khuzestan
فرمانده کربلا ناحیه خرمشهر

تامین دارو چند بیمار نیازمند در خرمشهر

فرمانده حوزه یک شهری کربلا ناحیه مقاومت بسیج خرمشهر ، از حرکت جهادی ادامه دار توسط گروه‌های جهادی در سطح کل شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مساجد و محلات استان خوزستان ، این روزها در ادامه پویش به نیت حاج قاسم ، اجرای پروژه جهادی برای حل مشکلات نیازمندان و محرومان با سرعت بیشتری در حال پیگیریست.

فرمانده حوزه یک شهری کربلا ناحیه مقاومت بسیج خرمشهر گفت : در ادامه فعالیت های جهادی در شهرستان خرمشهر، بجهت توانمندسازی و اشتغال زایی ، توانمندسازی داروهای چند بیمار  مبتلا به بیماری (دوقطبی) و چند نیازمند مبتلا به (دیالیز) خریداری شد و تحویل این خانواده ها گردید.

وی خاطر نشان کرد: بسیجیان این حوزه ، در عمل به فرامین امام خمینی و امام خامنه‌ای در کمک به محرومان و نیازمندان جامعه، در خط مقدم فقرزدایی قرار دارند و هر روز بیشتر از روزهای قبل عزم خود را برای خدمت جزم کرده اند.

وی در نهایت با توجه به اقدامات مذکور گفت: گروه جهادی شهید حاج قاسم سلیمانی و  گروه جهادی شهید محمدعلی جهان آرا ، با رصد و کشف مناطق محروم ، و همچنین با همکاری خیرین ، فعالیت های محرومیت زدایی خود را بیش از پیش در حال پیگیری و اجرا هستند .

در پایان این اقدام ، خانواده محروم از تیم جهادی تشکر کرده و برای این تیم های جهادی دعای خیر کردند.

برچسب ها
0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید