شناسه : 47021
یکشنبه, 11/12/1399 - 11:51
نویسنده : gilan18
حجت الاسلام والمسلمین نورزاد امام جمعه تالش

بسیج معجزه امام (ره) است

برگزاری مجمع مربیان و سرگروه های صالحین حوزه المهدی (عج) شهری شهرستان تالش

به گزارش خبرگزاری بسیج مساجد و محلات استان گیلان ؛ جلسه مربیان و سرگروه های صالحین حوزه المهدی (عج) شهری تالش با حضور امام جمعه شهرستان تالش (استادیار صالحین ناحیه) ، فرمانده سپاه ناحیه تالش و مسئول تعلیم تربیت ناحیه برگزار شد و در این دیدار فرمانده محترم سپاه ناحیه تالش جناب سرهنگ عزیزی حوزه المهدی (عج) شهری را به عنوان پیشانی سپاه معرفی کردند و گفتند بسیجیان این حوزه جان بر کف در تمام برنامه های بسیج شرکت می کنند .

سرهنگ عزیزی در ادامه به گشت های عملیاتی رضویون پایگاه ها تاکید داشتند و عنوان کردند الحمدالله که گشت های ما هر شب فعال هستند و فرمانده پایگاه های ما بیدار و از مقرهای مهم گشت ، بازدید به عمل می آید .

ایشان در ادامه فرمودند : هر فرمانده پایگاه ما در حوزه استحفاظی خود یک فرمانده سپاه می باشد و از حوزه استحفاظی خود دفاع می کند و به تناسب ظرفیت ها ماموریت های خود را انجام می دهند .

در این جلسه حاج آقا باقری نیز ضمن خسته نباشید ، از تمام فرمانده پایگاه ها خواست تا افرادی که شرایط طلبگی را دارند به حوزه علمیه معرفی کنند و شرایط سنی جهت ثبت نام نیز دوره راهنمایی (هشتم ، نهم و دهم) می باشد .

در ادامه جلسه امام جمعه شهرستان تالش (استادیار صالحین ناحیه) حجت الاسلام والمسلمین دکتر نورزاد ، ضمن عرض سلام و عرض ادب از فرمانده خستگی ناپذیر آماده به کار و عملیاتی حوزه المهدی شهری تالش جناب سرگرد توحیدی فر قدردانی کرد و گفتند همه ما در یک جبهه علیه جبهه های انحرافی هستیم و الحمدالله هیچ گونه انحرافی در سطح شهرستان نداریم .

دکتر نورزاد در ادامه فرمود : بسیج معجزه امام (ره) است و خط ، ربط کار مشخص گردیده است و تمام بسیجیان و پاسداران ما در خط مقدم جبهه ها حضور دارند و این توان بالایی است و ما آنها را ستایش می کنیم و همچنین نوع نگرش ما بایستی فرق بکند تا جوان جذب بسیج شود و یک محله امن شود ‌.

امام جمعه تالش در پایان گریزی به انتخابات پیش رو زدند و فرمودند که همه اقشار ملت بایستی انتخابات را امری مهم بدانند و دغدغه انتخابات را داشته باشند . 

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید