شناسه : 46745
سه شنبه, 11/07/1399 - 06:41
نویسنده : ostanhamedan
همدان/فرمانده تیپ انصارالحسین(ع) استان همدان

مکتب «سلیمانی» نقشه راه و ضرورت اساسی نظام و جامعه اسلامی است

فرمانده تیپ انصارالحسین(ع) وصیتنامه الهی سیاسی سردار شهید «قاسم سلیمانی» را نقشه راه نظام و جامعه اسلامی دانست و گفت: مکتب «حاج قاسم سلیمانی» نقشه راه و ضرورت اساسی نظام و جامعه اسلامی است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مساجد ومحلات همدان، سردار ولی بهاریان در گفت و گو با خبرنگارضمن گرامیداشت سالگرد شهادت شهید «حاج قاسم سلیمانی»، سیزدهم دی ماه را روز غم بزرگ ملت و  انقلاب اسلامی دانست و اظهار کرد: کشور و ملت ایران در این روز اسطوره و قهرمانی بزرگ را از دست داد و پس از گذشت یک سال  داغ این شهید بزرگ اکنون در دل ملت تازه‌تر شده است.

وی در بیان برخی ویژگی‌های سردار شهید «حاج قاسم سلیمانی» بیان داشت: ایشان دارای نبوغ نظامی مثال‌زدنی بود که تکفیری‌ها تنها ضربه شستی از او را درک کرده بودند و منطقه عراق و شامات و حتی مردم سراسر منطقه همواره خود را مدیون رشادت‌های او می‌دانند.

فرمانده تیپ انصارالحسین(ع) استان همدان ادامه داد: این شهید محبوب روحیه سلحشوری و جنگندگی را در خود به اوج رسانده بود و از طرف دیگر وقتی در کنار یاران قرار می‌گرفت، فردی فروتن و صمیمی بود او تفسیر آیه «اشدا علی الکفار و رحما بینهم» بود.

وی گفت:  روحیه شهادت‌طلبی، شهامتی بی‌نظیر به سردار «سلیمانی» داده بود و اخلاص در عمل، او را در بین یاران و مردم کشور و جهان اسلام فردی محبوب و دوست داشتنی کرده بود.

سردار بهاریان شخصیت سردار شهید «سلیمانی» را فرای مرزهای جغرافیایی دانست و بیان داشت: او در سرزمین و یا کشوری محصور نبود و فرامرزی بود به طوری که همانطور که مردم ایران او را دوست داشتند؛ سایر مردم منطقه به او عشق می‌ورزیدند و این ویژگی او را یک شخصیت بین‌المللی کرده بود.

وی با اشاره به ابعاد سیاسی سردار «سلیمانی» اظهار داشت: «حاج قاسم» دیپلماتی برجسته و بزرگ در جهان اسلام بود که می‌توانست بر شخصیت‌های بزرگ منطقه و جهان تأثیر بگذارد و آنها را با خود همراه کند.

فرمانده تیپ انصارالحسین(ع) استان همدان ابراز داشت: سخت‌کوشی، سرعت عمل در تصمیم‌گیری، بیان تاثیرگذار و روحیه انقلابی از دیگر ویژگی‌های این شهید بزرگ بود.

وی همچنین وصیتنامه الهی سیاسی سردار شهید «قاسم سلیمانی» را نقشه راه نظام و جامعه اسلامی دانست و گفت: امروزه از جمیع ویژگی‌های این شهید بزرگ به عنوان مکتب «حاج قاسم سلیمانی» نام برده می‌شود و این مکتب نقشه راه و ضرورت اساسی نظام و جامعه اسلامی است.

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید