شناسه : 46547
شنبه, 11/04/1399 - 07:36
نویسنده : ardebil26
امام جمعه شهرستان پارس اباد:

«بایدن» با «ترامپ» هیچ تفاوتی در سیاست‌های بر علیه ایران ندارد

امام جمعه شهرستان پارس اباد در خطبه هاي نماز جمعه، به مسئولین خارجه نظام جمهوری اسلامی ایران توصیه برادرانه می‌کنم «بایدن» با «ترامپ» هیچ تفاوتی در سیاست‌های بر علیه ایران ندارد

به گزارش ياوررسانه ناحيه مقاومت بسيج سپاه پارس اباد، حجت الاسلام علی اکبر باقری بنابی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه پارس آباد با اشاره به اینکه نایاب شدن روغن مایع در شهرستان پارس آباد هیچ توجیهی ندارد و مایه تأسف است، اظهار کرد: انتظار داریم مسئولین برای تأمین کالاهای اساسی به خصوص روغن خوراکی در بازار اقدام کرده و با انجام نظارت‌های دقیق دست سودجویان را از بازار قطع کنند.

 

وی توجه جدی مسئولین به مشکلات شهرستان پارس آباد را خواستار شد و گفت: برخی از مسائل و مشکلات ریشه در کمبود اعتبارات و تحریم‌ها است ولی بسیاری از مشکلات را می‌شود با مدیریت دقیق و اصولی حل کرد.

 

امام جمعه شهرستان پارس آباد چشم دوختن به خارج از کشور برای حل مشکلات داخلی را منطقی نادرست عنوان کرد و گفت: جمهوری اسلامی ایران امروز مقتدرتر از آن است که منتظر سیاست‌های خارجی کشورهای دیگر باشد مخصوصاً کشورهایی که دستشان برای ایران رو شده است.

 

حجت الاسلام باقری بنابی با تاکید بر اینکه انتخاب انتخابات آمریکا با تمام حواشی هیچ تأثیری در سیاست‌های دستگاه دیپلماسی کشورمان نخواهد داشت گفت: مسئولین کشور باید با تبعیت از مقام معظم رهبری و عمل به رهنمودهای ایشان در راستای حل مشکلات داخلی کشور گام بردارند.

 

وی ادامه داد: به مسئولین خارجه نظام جمهوری اسلامی ایران توصیه برادرانه می‌کنم «بایدن» با «ترامپ» هیچ تفاوتی در سیاست‌های بر علیه ایران ندارد و هر کدام دشمن تر از دیگری برای جمهوری اسلامی ایران است و هیچ چشم امیدی به آنان نبندید و تمام نیازها و یا بخش اعظمی از آنها در داخل کشور قابل حل است.

 

امام جمعه شهرستان پارس آباد حوادث اخیر ایالات متحده آمریکا را مایه ننگ دانست و گفت: اوضاع نابسامان و بی آبرویی امروز آمریکا، نشانه فروپاشی زودهنگام آنان به حول و قوه الهی خواهد بود.

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید