شناسه : 26384
یکشنبه, 09/03/1398 - 09:35
نویسنده : ardebil1
هفته مبارکه بسیج در سپاه ناحیه مقاومت شهرستان بیله سوار

دیدار با خانواده شهید عیوض صادقی در جعفرآباد

بمناسبت قرار گرفتن در هفته مقدس فرمانده حوزه خواهران کوثر جعفرآباد بیله سوار و هیئت همراه با خانواده معظم شهید والامقام عیوض صادقی دیدار کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مساجد و محلات،بمناسبت قرار گرفتن در هفته مقدس فرمانده حوزه خواهران کوثر جعفرآباد بیله سوار و هیئت همراه با خانواده معظم شهید والامقام عیوض صادقی دیدار کردند.

تیموری فرمانده فرمانده حوزه کوثر جعفرآباد وهیئت همراه با حضور در منزل شهید عیوض صادقی  با خانواده این شهید دیدار نمودند.

تیموری بیان داشتند:امام خمینی (ره) پیروزی انقلاب را مرهون مجاهدت خانواده شهدا می دانستند و امروزنیز مقام معظم رهبری همان قدر به خانواده‌های شهدا علاقه دارند و مدام به آن‌ها سر می‌زنند و جویای حال آنان می‌شوند.

وی افزود: برای حفظ عزت و استقلال نظام جمهوری اسلامی مسئولان و مردم باید در مسیر اهداف شهدا گام بردارند.همه پیشرفت‌ها و پیروزی‌هایی که انقلاب اسلامی امروز به دست آورده است وابسته به مجاهدت‌ها و از خودگذشتگی شهدا، جانبازان و آزادگان در دوران دفاع مقدس است

فرمانده حوزه کوثر جعفرآباد  با اشاره به یکی از سخنان امام راحل(ره) ادامه داد: همانگونه که حضرت امام در ایام دفاع فرمودند که امروز تمام اسلام در برابر تمام کفر ایستاده است، باید نتیجه گرفت که امنیت و سرفرازی ایران امروز و ترویج و اشاعه دین اسلام ، مدیون ایستادگی و پایمردی شما مردان بی ادعای دوران نبرد است.

در پایان این دیدار لوح سپاس یه آن خانواده شهید اهدا گردید.

و در آخر با غبار روبی مزار شهید عیوض سبلانی و نثار فاتحه به روح پاک این شهید وعرض اردات، کنار مزار این شهید والامقام به همدیگر قول به ثابت قدم بودن در راه شهدا دادند.

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید