شناسه : 13430
شنبه, 12/14/1395 - 13:32
نویسنده : webmaster
به همت حوزه علی بن ابیطالب ناحیه سمنان برگزار شد:

ارسال کمک های مردمی به جبهه مقاومت

هفده همین مرحله ازکمک های مردمی برای جبهه مقاومت توسط حوزه علی بن ابیطالب(ع)جمع آوری شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مساجد و محلات، هفدهمین مرحله ازکمک های مردمی برای جبهه مقاومت توسط حوزه علی بن ابیطالب(ع) جمع آوری شد.

این حوزه در اسفند ماه امسال کمک های مردمی به جبهه مقاومت  که شامل  ۵۰۰کیلو نان قندی بوده را جمع آوری و جهت ارسال به جبهه مقاومت تحویل ناحیه سمنان داد.

[[{"fid":"31784","view_mode":"default","fields":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false},"type":"media","field_deltas":{"1":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false}},"attributes":{"height":"191","width":"255","class":"media-element file-default","data-delta":"1"},"link_text":false}]]

فرمانده حوزه علی ابن ابیطالب در حاشیه این جمع آوری کمک ها گفت: این کمک ها طی اطلاع رسانی و آگاه سازی هایی که توسط حوزه  در برنامه ها و مراسم مختلف انجام شده به این میزان و این کیفیت ادامه دارد.

وی ضمن تشکر و قدر دانی از همشهری های خود آمادگی حوزه و بسیجیان این ناحیه را جهت دریافت کمک های بیشتر و ارائه برنامه های مختلف درباره جبهه مقاومت اعلام کرد.

[[{"fid":"31783","view_mode":"default","fields":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false},"type":"media","field_deltas":{"1":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false}},"attributes":{"height":"191","width":"255","class":"media-element file-default","data-delta":"1"},"link_text":false}]]

انتهای پیام/ت

برچسب ها
0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید