برگزاری حلقه صالحین رده سنی جوانان

به گزارش خبرگزاری بسیج مساجد و محلات استان گیلان ; پایگاه شهدای شهرک امام خمینی (ره) شهرستان صومعه سرا اقدام به برگذاری حلقه صالحین با حضور بسیجیان این پایگاه برای رده سنی جوانان کردند.

حاضرین در این حلقه پس از تلاوت و قرائت قرآن کریم،مباحث مربوط به احکام اسلامی را در برنامه خود داشتند و پس از آن در رابطه با مسائل تربیتی و اسلامی بحث و تبادل نظر شروع شد.در ادامه در رابطه با احکام اسلامی و لزوم رعایت آن بحث و گفتگو شکل گرفت

همدان/برگزاری دوره آموزشی فعالین فضای مجازی منطقه قهاوند

Submitted by ostanhamedan on دوشنبه, 12/04/1399 - 06:23

همدان- دوره آموزشی فعالین فضای مجازی منطقه قهاوند با حضور ربیعی معاونت فضای مجازی و سرهنگ خزائی بازرسی سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان همراه با تجلیل از فعالین برگزار شد.

تنها با توصیه تبعیض از بین نمی‌رود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مساجدومحلات همدان، آیت‌الله حبیب الله شعبانی موثقی در خطبه‌های نماز جمعه همدان با بیان اینکه اجرای عدالت و رفع تبعیض باید مورد توجه مسئولان به ویژه مدیران شهری و شوراهای اسلامی قرارگیرد، اظهار داشت: رهبری فرزانه انقلاب اسلامی به مسئولان نسبت به مبارزه با مفاسد اقتصادی، اجتماعی و تبعیض تاکید کردند چرا که این مشکلات سبب افزایش آسیب‌های اجتماعی در جامعه می‌شود.

بازدید مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه ناحیه از پایگاه های بسیج مساجدومحلات

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج مساجدومحلات خوزستان، حجت الاسلام  بهرامیان مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه ناحیه و با همراهی مجموعه تعلیم وتربیت ناحیه در بیستمین پایگاه بسیج از حلقه صالحین پایگاه بسیج  مسجد آل محمد (ص) بازدید بعمل آوردند.

در ابتدای این دیدار حجت الاسلام بهرامیان ضمن عرض خداقوت به امام جماعت و مربی مسجد و دست اندرکاران مجموعه و با تاکید  بر اهمیت  برگزاری حلقات صالحین جهت تربیت و کادرسازی  بسیجیان نکاتی اشاره فرمودند.

برگزاری اردوی جهادی در مناطق محروم بخش مدرس

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج مساجدومحلات استان خوزستان  ،اردوی جهادی باحضور گروه های جهادی حوزه مقاومت ۴روستایی امام جعفرصادق (ع) بخش مدرس در مناطق محروم این بخش انجام شد.
فرمانده حوزه مقاومت بسیج ۴روستایی امام جعفرصادق(ع)در حاشیه برگزاری این اردوها ودرگفتگوبادپایگاه اطلاع رسانی بسیج مساجد ومحلات سپاه شوشتر ،رسالت بسیج وسپاه را رفع محرومیت وکمک به اقشار کم درامد  مستضعف جامعه می باشد ودراین امراز ظرفیت وامکانات خود در این جهت استفاده می نماید.

نشست بصیرتی سیاسی درحوزه آغاجاری

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج مساجد ومحلات استان خوزستان ، فرمانده حوزه شهری گفت ،این نشست های بصیرتی سیاسی با روشن شدن فکرها واندیشه های نو هست طبق بیان حضرت آقا باید هرانسانی دارای بصیرت باشدچون بصیرت هست که ما انسان ها رابه سرمنزل مقصود میرساندوشعله تفکروتعقل راهمیشه جوشان نگه می دارد ،دربعدسیاسی هم که نگاه کنیم وقتی بصیرت وسیاست کنارهم قراربگیردمفهوم هر دورامیتوان بصورت جداگانه وراحتترفراگرفت وبه دیگران هم انتقال داد تاازاین دوبهره کافی را ببرندوانها هم به باقی اعضای جامعه یاد دهند.

دیدار با خانواده شهدای دفاع مقدس

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج مساجد و محلات استان خوزستان،فرمانده حوزه ٤شهری با بیان اینکه ديدار با خانواده شهداء موجب ايجاد انگيزه و بالارفتن روحيه معنوي مي شود گفت:شهدا پرچمداران مخلص دفاع از ارزشها بوده و خانواده هاي معظم شهدا نيز سرمايه هاي ارزشمند ، روحيه بخش و معنوي ايران اسلامي هستند و تکریم از خانواده شهدا وظیفه همه مسئولان است و همه ما موظفیم به پاس قدردانی از فداکاری‌های خانواده معظم شهدا و جانفشانی‌های عزیزانشان، راه امام و شهدا را ادامه دهیم و در خط ولایت حرکت کنیم.

پایگاه بسیج،پیشگام در حل مشکلات محله

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مساجد و محلات در استان خوزستان،در راستای اجرای مفاد طرح مسجد محوری مبنی بر اینکه اهداف و عملکرد پایگاه بسیج،ابتدا در محل استقراری،محله و سپس کشور و انقلاب نمایان می شود،پایگاه مزین به نام سردار شهید یوسف برتینا که در دهه مبارک فجر در مسجد جنت مستقر گردید،بر این آمدند تا علاوه بر اجرای برنامه های محوله بسیج از رده های مافوق، در گام دوم به حل مشکلات موجود در محل استقراری بپردازند و بهترین محل را برای حل مشکلات و مطالبه گری عمومی ،مسجد محله دانسته که با همت و همکاری مردم ، مسئولین اعم از معاون عمرانی فرمانداری،عضو شورای شهر،مسئولین رده های ستادی ناحیه و.

نداشتن درک و فهم صحیح از فرهنگ اسلام نشان دهنده غرب گرایی برخی مردان و زنان در جامعه است

به گزارش خبرگزاری بسیج مساجد و محلات استان گیلان، امام جمعه آستارا نداشتن درک و فهم صحیح از فرهنگ اسلام را نشان دهنده غرب گرایی برخی مردان و زنان در جامعه دانست و بیان کرد: عدم شناخت کامل فرهنگ اسلام توسط افراد، ارزش انسان‌ها را پست کرده و کرامت انسانی را زیر سوال می‌برد.

افتتاح ساختمان پایگاه مقاومت بسیج در صومعه سرا

به گزارش خبرگزاری بسیج مساجد و محلات استان گیلان ؛ سرهنگ پاسدار جهانبخش آرمان فرمانده محترم سپاه ناحیه صومعه سرا و هیئت همراه و اعضای شورای حوزه بسیج تولمات بخشدار و مسئولین بخش تولمات،شورای اسلامی تولم شهر،مردم ولایتمدار روستای فلاح آباد ساختمان پایگاه مقاومت بسیج شهدای فلاح آباد شهید فهمیده مردخه کوچک و شهدای سیاه تن افتتاح کردند.

برای افتتاح ساختمان های جدیدالاحداث این پایگاه ها حدود ١٧٠ میلیون تومان هزینه شده است.

لازم به ذکر است گزارش افتتاح این پایگاه ها و مصاحبه با جناب سرهنگ جهانبخش آرمان فرمانده سپاه ناحیه صومعه سرا از خبر ۲۰ شبکه باران پخش شده است.