شناسه : 45524
یکشنبه, 10/21/1399 - 18:38
نویسنده : ardebil26
دهه بصیرت،

برگزاری نشست روشنگری در مسجد جامع روستای طاهرآباد اصلاندوز

نشست روشنگری با محوریت حماسه 9دی و سالگرد شهادت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی با سخنرانی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه ناحیه عشایری در محل مسجد جامع روستای طاهرآباد بخش بران شهرستان اصلاندوز برگزار شد.

نشست روشنگری با محوریت حماسه 9دی و سالگرد شهادت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی با سخنرانی حجت الاسلام صادقیان مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه ناحیه عشایری با رعایت پروتکل های بهداشتی در محل مسجد جامع روستای طاهرآباد بخش بران شهرستان اصلاندوز برگزار شد.

حجت الاسلام صادقیان در این مراسم ضمن گرامیداشت حماسه بزرگ 9دی و سالگرد شهادت شهید سپهبدحاج قاسم سلیمانی،حماسه 9دی را تجدید میثاق امت با ولایت خواند و افزود:مردم ولایت مدار ایران با بصیرت و آگاهی خود در ۹دی سال۸۸ با حضور تاریخی خود تمامی فتنه ها و نقشه های شوم دشمنان را خنثی کرد.

ایشان در ادامه به خصوصیات و ویژگیهای اخلاقی و دینی سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی پرداخت و خاطر نشان کرد: رشادت ها و فداکاری های این سردار عزیز اسلام باعث نابودی گروهک تروریستی داعش و برقراری صلح و آرامش در منطقه شد.

وی همگان را به الگو گرفتن از مکتب سلیمانی فراخواند و در ادامه افزود: سردار سلیمانی نمونه ای بارز از ولایت مداری و سرباز ولایت بود.

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید