شناسه : 44094
دوشنبه, 10/08/1399 - 20:02
نویسنده : kermanshah25
دفتر نمایندگی ولی فقیه کرمانشاه

نشست هم اندیشی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه با روحانیون اهل تشیع و اهل تسنن

در حسینه شهدا شهرستان مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه استان کرمانشاه حجت اسلام و المسلمین حاج اقا جلیلیان با روحانیون اهل تسنن و اهل تشیع دیدار نمودند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج مساجد و محلات سپاه حضرت نبی اکرم(ص)استان کرمانشاه،

حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا جلیلیان مسئول محترم نمایندگی ولی فقیه درسپاه حضرت نبی اکرم(ص) ضمن تقدیر و تشکراز زحمات وتلاشهای این عزیزان از وحدت،همدلی وتلاش در جهت بصیرت افزایی و خدمت صادقانه به مردم عزیزاین شهرستان تقدیر و تشکر نمودند.

ایشان خاطرنشان کردند: علما نیز به عنوان ورثه انبیا موظفند برای تحقق اسلام در محیط زندگی مردم تلاش کنند که اوج این تلاش را امام رضوان‌الله‌تعالی‌علیه در مقام یک حکیم واقعی انجام داد.

وی  در تبیین وظایف کنونی حوزه ها افزودند: بعد از تشکیل نظام اسلامی باید دولت اسلامی به معنای واقعی کلمه، سپس جامعه اسلامی، و بعد از آن تمدن حقیقی اسلامی به‌وجود آید که حوزه‌ها در این روند مسئولیتهای سنگینی دارند که باید با فکر و تعمق، این وظایف را درک و برای ادای آنها برنامه ریزی و تلاش کرد.
 درپایان سرهنگ الفتی فرمانده ناحیه مقاومت سپاه ثلاث باباجانی ضمن تقدیر و تشکراز زحمات وتلاشهای شبانه روزی این عزیزان خلاصه ای از وضعیت برنامه های معنوی وبصیرت افزایی درسطح شهرستان رابیان نمودندو از حضور گرم وصمیمی حجت الاسلام والمسلمین حاج آقاجلیلیان مسئول محترم نمایندگی ولی فقیه درشهرستان ثلاث باباجانی تقدیرو تشکرنمودند.

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید