شناسه : 41756
سه شنبه, 09/04/1399 - 12:06
نویسنده : chb24
استان چهارمحال و بختیاری - شهرستان کوهرنگ

نماینده ولی درسپاه ناحیه کوهرنگ در گفتگو با بسیج

بسیج یکی از یادگارهای حکیمانه امام راحل انقلاب است .
کاری که از حکمت سرچشمه گرفته باشد هم دلیل عقلی دارد و هم استوار و محکم خواهد بود ، بسیج بخاطر حکیم بودن معمار آن از این دو ویژگی برخوردار است .

به گزارش خبرنگار بسیج  مساجد و محلات استان چهارمحال و بختیاری از شهرستان کوهرنگ : حجت السلام و المسلمین جواد ناصری نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه کوهرنگ  در گفتگو با خبرنگار بسیج ضمن گرامیداشت هفته بسیج گفت :  باید به بسیج به عنوان حلال مشکلات مردم نگاه کرد چرا که هر جا جامعه دچار مشکلی بشود ،آنجا قدرت سر پنجه بسیج کارگشاه خواهد بود .

آنچه در بسیج شاخص بود و هرروز باید پیش از پیش تقویت شود ایمان به خداوند و وعده های الهی انجام وظیفه ، صبر به همراه اخلاص است .

حاج آقا ناصری درادامه افزودند . بسیجی با داشتن این روحیات میتواند در اجرا کردن گام دوم انقلاب با سر هدف اصلی خودسازی ، جامعه پردازی و تمدن سازی قدم بردارد . و زمینه ساز ظهور منجی آخر الزمان (عج) باشد .

 

وی در ادامه تصریح کرد . برای بسیجی  زمینه ساز ظهور و میدان دار مقابله با جریان باطل استکبار ، خودسازی اهمیت ویژه ای دارد که ترک گناه یکی از اساسی ترین و ضروری ترین وظایف او می باشد . چرا که آلودگی و اصرار برگناه ممکن است انسان را از مسیر حق و ولایت الهی خارج کند .

حاج آقا ناصری در پایان گفت : امید است بسیجیان عزیز با تبعیت و اطاعت محض از رهنمودهای ولایت مطلقه فقیه و نائب امام زمان (عج) بیشتر از گذشته موفق باشند .

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید