شناسه : 41672
دوشنبه, 09/03/1399 - 08:47
نویسنده : azsharghi
فرمانده سپاه غدیر تبریز:

مقابل تهدیدات زیستی با اقتدار تمام می ایستیم

فرمانده سپاه غدیر تبریز در جمع فرماندهان حوزه‌های بسیج گفت: ما باید با زندگی مجاهدانه و با اقتدار تمام، در برابر تهدیدات زیستی می ایستیم.

2

عبدالله شادی در این جلسه که با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار می‌شد؛ گفت: تا پایان سال جاری، فعالیت های حوزه ها و پایگاه‌ها با محوریت چهار طرح و رویکرد، ادامه خواهد داشت.

 وی با اشاره به این چهار محور افزود: اولین محور ماموریتی، طرح اعتلای پایگاه هاست، که این امر باید محقق شود. محور دوم، کارکرد دفاعی و امنیتی است که رویکرد عمده فعالیت‌های پایگاه‌ها و حوزه‌ها به این سمت‌وسو خواهد بود.

شادی ادامه داد: مبارزه با تهدیدات زیستی، همچنین طرح محله اسلامی از دیگر محورهای ماموریتی حوزه‌ها، پایگاه‌ها و ناحیه مقاومت خواهد بود که باید همه تلاش مان را صرف محقق کردن ماموریت‌ها با رویکردهای اعلام‌ شده نماییم.

فرمانده سپاه غدیر تبریز با تبریک هفته بسیج، اظهار داشت: فضاسازی شهری و درون پایگاهی را جدی بگیرید و گروه های سرود خیابانی را برای بهبود روحیه مردم، در معابر و مجتمع‌های مسکونی گسیل دارید.

 وی اضافه کرد: با رسانه‌ای کردن فعالیت‌های پایگاه‌ها و حوزه‌ها، پیام خود را به گوش دنیا برسانید و با حضور فعال در فضای مجازی نیز، برنامه های  بسیج و سایر ماموریت‌های خود را در این فضا نیز اجرا کرده و نشر دهید. 

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید