شناسه : 41504
جمعه, 08/30/1399 - 16:00
نویسنده : azsharghi
فرمانده سپاه اسکو:

خط مقدم نبرد اقتصادی برخورد با سودجویان است

فرمانده سپاه اسکو گفت: نظارت و برخورد با اخلال گران اقتصادی در دستور کار سپاه و بسیج قرار گرفته است و بدون تردید یکی از خطوط مقدم رزم معیشتی و اقتصادی برخورد با سودجویان است.

1

محمد رضایی افزود: امروزه در حوزه راهبردی تمرکز دشمن بر جنگ نرم بوده و بیشترین هجمه عملیاتی نیز در این جبهه متوجه ایران اسلامی است، در واقع حرکت هایی همچون فشار حداکثری اقتصادی، تحریک برخی قومیت ها و مذاهب، تلاش در تغییر سبک زندگی را  می توان در راستای پیشبرد اهداف نبرد نرم دانست.

وی ادامه داد: دشمن تلاش دارد با بزرگ نمایی نقاط ضعف و نادیده گرفتن نقاط قوت کشور، هویت فکری جامعه را دچار خدشه کرده و با چاشنی چالش های اقتصادی و تبدیل شرایط عادی به امنیتی نسبت به تغییر ساختار نظام و یا براندازی آن اقدام کند در همین خصوص سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیز با رصد دقیق و اشراف کامل بصورت پدآفندی و در برخی مواقع آفندی به انجام ماموریت های محوله فرهنگی می پردازد.

رضایی در خصوص برنامه های هفته بسیج اضافه کرد: 38 عنوان برنامه شامل، افتتاح پایگاه مقاومت، ضدعفونی معابر، میز خدمت، مشاوره روانشناسی، توزیع اقلام بهداشتی و بسته های معیشتی در این هفته به همت حوزه های مقاومت و بسیج اقشار سپاه اسکو اجرا خواهد شد.

وی اضافه کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا و وجود برخی محدودیت ها برای اجرای برنامه های حضوری همه برنامه ها با رعایت نکات ایمنی و دستورالعمل های بهداشتی برگزار می شود.

رضایی بیان کرد: 3600 خانواده در سطح شهرستان شناسایی شده اند که طی مراحل متمادی طرح کمک های مومنانه تحت پوشش این طرح قرار می گیرند و در پنجم آذر نیز بخشی از خانواده ها از کمک های معیشتی، نقدی و یا اقلام مورد نیاز بهره مند خواهند شد. 

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید