شناسه : 41352
دوشنبه, 08/26/1399 - 21:06
نویسنده : azsharghi
مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه میانه

بسیج؛ خنثی کننده تمامی توطئه های دشمن است

مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه میانه با تبریک فرارسیدن هفته بسیج، گفت: از ابتدای انقلاب تا کنون، بسیج همواره خنثی کننده تمامی توطئه های دشمن بوده است.

1

حجت الاسلام روح اله مهدی نیا در نشست مشترک بصیرتی سیاسی کارکنان نمایندگی ولی فقیه و عقیدتی سیاسی نیروهای مسلح شهرستان، افزود: تلاش دشمن دلسرد کردن مردم نسبت به نظام و انقلاب است.

وی اظهار داشت: متاسفانه عده ای از خواص بی بصیرت و جریان نفوذ در دامن زدن به افزایش مشکلات مردم با دشمن همراهی کرده و در تلاشند تا مردم را از کارآمدی این نظام، مایوس سازند ولی بسیج، سدی بزرگ بر سر راه آنان است.

حجت الاسلام مهدی نیا تنها راه خنثی سازی توطئه های دشمن را تقویت تشکیلات مردمی بسیج عنوان و بیان کرد: بسیج در صحنه های مختلف و عرصه های مورد نیاز نظام، وارد عمل شده و خوش درخشیده است، اقداماتش منشاء خیر و برکت بسیار شده و نظام را از خطرات بی شمار، رها کرده است، و امروز طعم شیرین این نهاد مقدس و خدماتش را می توان چشید.

   مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه میانه اطاعت از ولایت را موجب رضایت حضرت ولی عصر(عج) عنوان کرد و با تاکید بر لزوم حفظ وحدت و یکپارچگی در کشور برای مقابله با تهدیدات و توطئه های دشمنان، خاطرنشان کرد: تعامل و همکاری بین نیروهای مسلح می تواند منشاء خیرات و برکات فراوان برای کشور باشد.

   نشست بصیرتی سیاسی مشترک بین کارکنان و مسئولین نمایندگی ولی فقیه و عقیدتی سیاسی های نیروهای مسلح شهرستان در حسینیه امام خمینی(ره) سپاه میانه برگزار شد و در آن، اعضا به بیان دیدگاه ها و تحلیل های خود در خصوص وضعیت سیاسی اجتماعی جامعه و منطقه پرداخته و با هم تعامل و گفتگو کردند.

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید