شناسه : 40938
دوشنبه, 08/19/1399 - 00:33
نویسنده : ardebil26
فرمانده كل سپاه:

امنیت پایدار خط قرمز ماست/ سپاه آماده کمک برای رونق منطقه مغان است

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: تمهیدات و پیش‌بینی‌های لازم برای برخورد قاطع و به‌موقع با هر نوع تهدید و یا تعرض مرزی اندیشیده شده است.

سردار حسین سلامی روز پنج‌شنبه ۱۵ آبان در جریان بازدید از نوار مرزی شهرستان اصلاندوز با تأکید بر ضرورت اجتناب طرف‌های درگیر در مناقشه قره‌باغ از بروز هرگونه تهدید علیه مرزهای جمهوری اسلامی ایران، اظهار کرد: در عین حال تمهیدات و پیش‌بینی‌های لازم برای برخورد قاطع و به‌موقع با هر نوع تهدید و یا تعرض مرزی اندیشیده شده است.

وی افزود: امنیت پایدار خط قرمز ما است و هرگونه ناامنی و تهدید در مرزها که موجب آسیب به امنیت و آرامش روانی مردم عزیزمان باشد، پذیرفته‌شدنی نیست.

Image removed.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ضمن رصد آخرین تحرکات در منطقه و صدور دستورات لازم برای تامین بیشتر امنیت مناطق مرزی، ادامه داد: تقویت تمهیدات دفاعی - امنیتی متناسب با وضعیت مناطق پیرامونی، مراقبت هوشمندانه و حضور هوشیارانه یگان‌های مستقر در مناطق مرزی مجاور محل درگیری‌های اخیر مورد تأکید است.

مرزهای بین‌المللی تغییرناپذیرند

وي بیان کرد: با سپاس و قدردانی از مجاهدت‌ها و آمادگی‌ رزمندگان اسلام و  مرزداران غیور و غیرتمند برای دفاع از مرز‌ها، مرزهای بین‌المللی تغییرناپذیر هستند.

سرلشگر سلامي با اشاره به اینکه ملت بزرگوار ایران اسلامی با تحمل سختی‌ها، خواهان عزت‌اند، تصریح کرد: امروز محکم و استوار در مقابل تهدیدها و توطئه‌های دشمنان ایستاده‌ایم.

Image removed.

وي با بيان اينكه سپاه همیشه باید داخل مردم و درون مردم باشد و به درد دل مردم گوش داده و به آنها توجه کند، ادامه داد: روز حادثه این مردم هستند که به داد ما می‌رسند و در عین حادثه ما باید به داد مردم برسیم. این امکاناتی که در اختیار ماست بیت المال و مال مردم است و هیچ منتی هم نداریم و باید به مردم کمک کنیم.

فرمانده كل سپاه افزود: ما وقتی مردم را می بینیم سرزنده اند، خیلی روحیه می‌گیریم و با آسودگی خاطر بهتری می‌توانیم کارهایمان را انجام دهیم.

سردار سلامي تاكيد كرد: سپاه نهادي مقدس است و مردم به آن اعتماد دارند؛ انشالله در مبارزه با گرانی اگر سپاه کمک کند و قیمت ها پایین بیاید مردم بیشتر شاکر و سپاسگزار و دعاگوی سپاه خواهند بود و دعای آنها باعث می‌شود که کارهایمان را بهتر پیش ببریم.

Image removed.

سپاه آماده کمک برای رونق بیشتر منطقه مغان است

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سفر به شهرستان پارس آباد نيز گفت: سپاه و بسیج خادم ملت ایران از جمله مردم فهیم، مؤمن و انقلابی دشت زیبا و حاصل‌خیز مغان است و برای رونق بیشتر این منطقه، آماده هر نوع  کمک و نقش‌پذیری است.

سردار سلامي با بيان اينكه بخش مهمی از اقتصاد کشور ما دشت مغان است، تصريح كرد: مغان خاک حاصلخیز، آب و مردم پرتلاشی دارد که هیچ وقت اسیر و تسلیم محاصره و تحریم اقتصادی نمی شود.

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید