شناسه : 39799
سه شنبه, 07/22/1399 - 19:00
نویسنده : gilan12
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه آستانه اشرفیه

ستون فقرات اقتصاد مقاومتی در شرایط فعلی حمایت از کالای داخلی، ایرانی و تولید ملی است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه آستانه اشرفیه روز دوشنبه در حاشیه گشایش این نمایشگاه به خبرنگار یاوررسانه گفت: این نمایشگاه با هدف حمایت از فعالان عرصه اقتصاد مقاومتی و تولیدکنندگان بومی در این شهرستان برپا شده‌است.

سرهنگ محمد نیک فطرت با اشاره به محصولات عرضه شده در این نمایشگاه افزود: انواع پوشاک، و محصولات تولیدی بومی و محلی از جمله خشکبار، ترشی، عرقیات گیاهی، فرش دستبافت، ، عسل و همچنین محصولات فرهنگی در این نمایشگاه در معرض دید عموم قرار گرفته است. 
وی اظهار داشت: این نمایشگاه با حضور فعالان اقتصاد مقاومتی بومی شهرستان وبخش بندرکیاشهر  در محل نمایشگاه‌ سالن ۹دی در این شهرستان دایر شده است. 
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه آستانه اشرفیه گفت: شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه، ثابت می‌کنند که این شهرستان در بحث تولید ملی و کمک به اقتصاد مقاومتی همیشه آماده و در خط مقدم قرار دارد. 
وی اضافه کرد: اقتصاد مقاومتی در زمینه حفظ تولید ملی و تولید کالای داخلی، حفظ مشاغل خانگی و اشتغال موجود، افزایش توان پولی و مالی، ایجاد مشاغل جدید، درآمدهای ناشی از مالیات و حذف تدریجی وابستگی به نفت و سوخت‌های فسیلی نقش بسزایی دارد. 
سرهنگ نیک فطرت ادامه داد: کاهش قیمت تمام شده محصولات تولید داخلی، افزایش فضای کسب و کار، افزایش منافع مردم، جلوگیری از انتقال سرمایه داخلی به خارج از کشور، کمک به تقویت بورس اوراق بهادار به جهت افزایش قدرت تولید و جذب سرمایه‌گذار و تقویت فضای تجارت و بازارهای صادرات از دیگر مزایای اقتصاد مقاومتی است. 
وی گفت: بنابر منویات مقام معظم رهبری، ستون فقرات اقتصاد مقاومتی در شرایط فعلی حمایت از کالای داخلی، ایرانی و تولید ملی است ولی برخی‌ها با واردات کالای خارجی قاچاق برای بیگانگان شغل ایجاد می‌کنند. 
وی بیان کرد: استفاده از کالای خارجی که مشابه آن در داخل تولید می‌شود، خیانت و جفا به کشور است. 
 این نمایشگاه در ۵غرفه و با همکاری ناحیه مقاومت بسیج، درمحل سالن ۹دی شهرستان راه‌اندازی شده و تا ۲۵ مهرماه در این مکان برای بازدید عموم دایر است. 
یاوررسانه ناحیه مقاومت بسیج آستانه اشرفیه

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید