شناسه : 37021
شنبه, 03/17/1399 - 14:19
نویسنده : chb
چهار محال بختیاری

برداشت گل محمدی از مزارع شهرستان بروجن

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بروجن گفت: 4 گروه جهادی بسیج در برداشت محصول کشاورزان این شهرستان مشارکت دارند.
فرمانده سپاه ناحیه بروجن در گفت و گو با خبرنگار ما، از مشارکت 4 گروه جهادی بسیج در برداشت گل محمدی از مزارع این شهرستان خبر داد.
سرهنگ پاسدار اسماعیل عظیمی با بیان اینکه هرجایی نیاز به کمک و ارائه خدمات باشد بسیج در کنار مردم حاضر است، گفت: 40 بسیجی خواهر و برادر در قالب گروه‌های جهادی تا پایان فصل برداشت به کشاورزان کمک خواهند کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مساجد و محلات،فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بروجن گفت: 4 گروه جهادی بسیج در برداشت محصول کشاورزان این شهرستان مشارکت دارند.

 فرمانده سپاه ناحیه بروجن در گفت و گو با خبرنگار ما، از مشارکت 4 گروه جهادی بسیج در برداشت گل محمدی از مزارع این شهرستان خبر داد.سرهنگ پاسدار اسماعیل عظیمی با بیان اینکه هرجایی نیاز به کمک و ارائه خدمات باشد بسیج در کنار مردم حاضر است، گفت: 40 بسیجی خواهر و برادر در قالب گروه‌های جهادی تا پایان فصل برداشت به کشاورزان کمک خواهند کرد.وی تحقق اقتصاد مقاومتی در سال جهش تولید، کمک به معیشت کشاورزان و افزایش بهره‌وری محصولات کشاورزی را عمده هدف اجرای این طرح در شهرستان بروجن عنوان کرد.برداشت گل محمدی از اوایل خردادماه در شهرستان بروجن آغاز شده و تا اواخر ماه جاری ادامه دارد.

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید