این مطلب ۶۱ بار خوانده شده

برگزاری کارگروه فرهنگی در حوزه سیدالشهدا(ع)

فرمانده حوزه مقاومت بسیج سیدالشهدا(ع) آبادان از تشکیل جلسه کارگروه فرهنگی با حضور مسئول معاونت فرهنگی هنری ناحیه آبادان و رده های متناظر خود در حوزه و پایگاه های تابعه با رعایت شیوه نامه های بهداشتی در محل حوزه خبر داد.
فارسی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مساجد و محلات، در این جلسه مسئول فرهنگی ناحیه با اشاره به برنامه،اهداف و پیامدهای فرهنگی در سال جاری,تاکید کرد مسئولین حاضر در جلسه که بعنوان نماینده فرهنگی ناحیه در پایگاه ها  بشمار می آیند بر اساس محتواهایی که خود تعریف کردند برنامه ها را پیش ببرند.سپس به تشریح بیانات ارزشمند امام خامنه ای(مد ظله العالی) در خصوص فرهنگ و اهمیت آن پرداخت.

موضوع دیگر جلسه در مورد دهه کرامت (ولادت حضرت معصومه[س] تا ولادت امام رضا[ع])بود اینکه مسئولین حاضر در جلسه در این مدت،در تبیین شان و منزلت این ایام بیش از بیش چه در فضای مجازی چه در فضای عمومی تلاش کنند و مسابقه ای بصورت پرسش و پاسخ در این خصوص در اسرع وقت طراحی و ارسال نمایند. محتوای دیگر جلسه در خصوص هفته جعلی حقوق بشر آمریکایی بود و مقرر گردید تا طراحی گرافیک و... در خصوص عدم رعایت حقوق بشر توسط آمریکا و کشور های ظالم در فضای مجازی منتشر گردد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.