این مطلب ۳۸ بار خوانده شده

جلسه کارگروه تربیتی در حوزه سیدالشهدا(ع)

فرمانده حوزه مقاومت بسیج سیدالشهدا(ع)آبادان از تشکیل کارگروه تربیتی با حضور مسئولین تعلیم و تربیت ناحیه،حوزه و پایگاهای تابعه با رعایت دستورالعمل های بهداشتی در محل حوزه خبر داد.
فارسی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مساجد و محلات، ابتدای جلسه مسئول تعلیم و تربیت حوزه به معرفی مسئولین رده های متناظر خود در پایگاه ها همچنین محور و موضوعات مورد بحث و بررسی در جلسه پرداخت. سپس مسئول صالحین ناحیه به شرح برنامه ها،اهداف و پیامدهای تربیتی سال۹۹ پرداخت اینکه بجهت ساختن جامعه اسلامی در منطقه استحفاظی می بایست پیامدهایی که خود پایگاه ها تولید کردند به درستی و با کیفیت اجرا شود. موضوع دیگر مطرح شده در جلسه طرح اوقات فراغت بسیجیان در تابستان سال جاری بود که پس از شرح جزئیات چگونگی اجرای آن،برخی از فرماندهان پایگاه ها برنامه های خود را در این خصوص اعلام کردند. مبحث مهمی که مورد بررسی قرار گرفت پیگیری و تقویت شبکه تربیتی حوزه بود که در این خصوص فرمانده حوزه اذعان نمود که با توجه به ابلاغی که صورت گرفته مبنی بر اینکه هر پایگاه مقاومت بسیج می بایست یک مربی صالحین داشته باشد،طی برنامه ریزی و تدبیر بعمل آمده مسئولین صالحین در حوزه ها بعنوان مربی منصوب شوند تا ضمن پیگیری اجرای امورات محوله،بر فعالیت و ارتباط شبکه در حوزه اشرافیت داشته باشند. همچنین مقرر گردید در اسرع وقت مسئول صالحین حوزه پیگیر تشکیل یکی از حلقه های شبکه تربیتی در حوزه(حلقه سرمربی و مربیان)و مسئولین پایگاه ها پیگیر تشکیل حلقه های دیگر شبکه(مربی و سرگروه،سرگروه و متربیان)شوند.

فرمانده حوزه در آخرافزودن : به پیشنهاد مسئول تعلیم و تربیت حوزه،بدلیل شیوع ویروس منحوس کرونا در شهرستان آبادان و ابلاغ قرارگاه پدافند زیستی ناحیه مبنی بر عدم برگزاری برنامه های تجمعی،ضمن تشکیل گروه یا کانال در نرم افزار داخلی ایتا حلقه را در این فضا تشکیل داده که اعضای حاضر از این پیشنهاد استقبال نمودند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.