این مطلب ۱۰۴ بار خوانده شده
نماینده ولی فقیه درهمدان

رزمایشهایی که به توصیه رهبری در حال انجام است آثار وبرکات زیادی در جامعه دارد

نماینده ولی‌فقیه در استان همدان در بحث کرونا که کشور ما را فرا گرفت جریان‌های انقلابی مثل همیشه پای کار آمدند و اثبات کردند که ظرفیت بالایی دارند بنابراین بعد از اتمام کرونا می‌توان بر روی ظرفیت آنها برنامه‌ریزی کرد.
فارسی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مساجد و محلات،آیت‌اله حبیب‌اله شعبانی در رزمایش کمک مومنانه مسجد امام حسین(ع) اظهار داشت: در بحث کرونا که کشور ما را فرا گرفت جریان‌های انقلابی مثل همیشه پای کار آمدند و اثبات کردند که ظرفیت بالایی دارند بنابراین بعد از اتمام کرونا می‌توان بر روی ظرفیت آنها برنامه‌ریزی کرد و در مسائل مختلف برای پیشبرد اهداف انقلاب از آنها استفاده کرد.

وی گفت: این کارگاه‌هایی که برای تهیه ماسک و... ایجاد شده، می‌تواند مشکل اشتغآل بسیاری از جوانان را حل کند، اینها تنها مستلزم آن است که در کشور وحدت داشته باشیم و مسئولین نیز حمایت کنند.

همچنین افزودند: رزمایش‌هایی که به توصیه رهبری در حال انجام است آثار و برکات زیادی در جامعه دارد و یکی از آثار آن، آثار اجتماعی است که ممکن بود به دلیل فقر و نداری چه معضلات و آسیب‌هایی در جامعه رخ دهد که با این امر خیر از آنها کاسته شد.

وی خاطرنشان کرد: در این رزمایش‌ها تمرکز اصلی بر روی بسته‌های معیشتی بود و اکنون باید مشکلات دیگر مردم را شناسایی کنیم و برای حل آنها تلاش کنیم.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.