این مطلب ۱۴۵ بار خوانده شده
ناحیه مقاومت شهرستان بیله سوار

سفره احسان پایگاه شهید توحیدی بیله سوار

سفره احسان پایگاه شهید توحیدی بیله سوار در مسجد مصلی این شهرستان به همت حوزه خواهران حضرت سکینه (س) به مناسبت سالروز شهادت حضرت معصومه (س) به روی خواهران محله گشوده شد.
فارسی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مساجد و محلات، سفره احسان پایگاه شهید توحیدی بیله سوار در مسجد مصلی این شهرستان به همت حوزه خواهران حضرت سکینه (س) به مناسبت سالروز شهادت حضرت معصومه (س) به روی خواهران محله گشوده شد.

در این سلسله برنامه ها فرمانده محترم پایگاه  بسیج خواهران شهید توحیدی حوزه حضرت سکینه (س) شهرستان بیله سوار با کمک بسیجیان این پایگاه ها اقدام به تهیه نذورات و احسان خیرین شده و سفره احسان با نام حضرت معصومه (س) دایر نمودند.

در این مراسم که با شرکت فرمانده محترم حوزه حضر سکینه (س) بیله سوار مقدم نیا، اجرار گردید و از ساعت۱۹مراسم شروع شد. در ادامه برنامه ضمن دادن احسان از اهالی محل برای کمک به محرومان و نیازمندان دعوت به عمل امد.

مقدم نیا فرمانده حوزه خواهران حضرت سکینه (س) شهرستان بیله سوار گفت: در راستای انس گرفتن با معصومین و حفظ انسجام بسیجیان محلات این سفره احسان به صورت خودجوش در اکثر پایگاه های مقاومت خواهران حوزه حضرت سکینه (س) بیله سوار برگزار شد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.