این مطلب ۴۴۶ بار خوانده شده
هفته مبارک بسیج در سپاه ناحیه مقاومت شهرستان بیله سوار

دیدار با مادر شهید اسلامی در بیله سوار

فرمانده و اعضای شورای حوزه حضرت سکینه (س) و جوانه های حلقه صالحین پایگاه بتول شهرستان بیله سوار بمناسبت هفته بسیج از مادر شهید حبیب اسلامی دیدار کردند.
فارسی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مساجد و محلات، فرمانده و اعضای شورای حوزه حضرت سکینه (س) و جوانه های حلقه صالحین پایگاه بتول شهرستان بیله سوار بمناسبت هفته بسیج از مادر شهید حبیب اسلامی دیدار کردند.

مقدم نیا فرمانده حوزه خواهران حضرت سکینه (س) شهرستان بیله سوار در دیدار با مادر شهید اسلامی گفت: مادران شهدا به راستی از باگذشت ترین مردم جامعه ما وانقلاب ونظام اسلامی هستند که با تقدیم فرزندان خود در امتحانی بزرگ شرکت کرده ودرآن سربلند بیرون آمدند. وی اظهارداشت: مادران شهدا با رشد وتعالی فرزندان خود برای جهاد و شهادت در راه خدا، رسالت بسیار بزرگی را انجام دادند و همین حضور و فداکاری شهیدان منتهی به حفظ کشور شد وی افزود: مردم شهرستان بیله سوار مردمی انقلابی و ولایتمدار هستند که برای خانواده شهداء احترام ویژه ای قائل هستند و شهیدان و خانواده شهداء را بهترین الگو برای ادامه راه زندگی می‌دانند و لذا به توفیق الهی همچنان روحیه شهادت طلبی در سطح جامعه جاری خواهد بود.

مقدم نیا گفت: امروز تمامی مردم و مسولین وظیفه دارند تا قدردان ایثار، صبر، مقاومت و از خودگذشتگی خانواده شهدا بوده و به این واسطه فرهنگ ایثار و شهادت که خنثی کننده توطئه های فرهنگی دشمنان نظام است را در جامعه پررنگ نمایند.

ایشان خاطر نشان کرد: حضور ما در بین شما برای خودسازی خود و همچنین قوت قلبی برای دفاع از حریم امنیت جامعه بوده تا انشاء الله شرمنده شهداء نباشیم.

در ادامه این دیدار از شرکت کنندگان در این دیدار پذیرایی به عمل آمد و سفره احسان برای آنها پهن شد.

و در آخر این برنامه برای تصلی خاطر روح آن شهید فرمانده و اعضای شورای حوزه حضرت سکینه (س) و جوانه های پایگاه بتول شهرستان بیله سوار با حضور بر سر مزار شهید اسلامی صلوات و فاتحه نثار کردند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.