این مطلب ۴۸۲ بار خوانده شده
هفته بسیج در سپاه بسیج ناحیه مقاومت بیله سوار

راهپیمایی حماسه آفرینان بیله سواری بر علیه برهم زنندگان نظم و امنیت کشور

مردم غیور و ولایتمدار شهرستان بیله سوار بر علیه برهم زنندگان نظم و امنیت کشور از مقابل حسینه ثارلله سپاه شهرستان بیله سوار تا آخر خیابان طالقانی این شهرستان راهپیمایی کردند.
فارسی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مساجد و محلات، مردم غیور و ولایتمدار شهرستان بیله سوار بر علیه برهم زنندگان نظم و امنیت کشور از مقابل حسینه ثارلله سپاه شهرستان بیله سوار تا آخر خیابان طالقانی این شهرستان راهپیمایی کردند.

اهالی شهرستان بیله سوار اعم از عموم مردم، بسیجیان، مسولین شهرستانی، کارمندان، بازاریان، عوامل نظامی وانتظامی و سپاه و دانش آموزان و همه وهمه در این اقتدار بسیجیان شرکت کردند تا به آمریکا و اسرائیل جنایتکار و به هرکسی که در به فکر برهم زدن نظم و امنیت کشور عزیزمان ایران هستند را بفهمانند که هیچ غلطی نمیتوانند بکنند و با شعار های کوبنده مشت محکمی بر دهان عوامل برهم زدن نظم و امنیت کشور ایران زدند.

فرمانده سپاه ناحیه بیله سوار گفت : هیچ یک از بیگانان نمیتوانند بر ما تسلط یابند ما بسیجیان تا پای جان در راه اسلام و ایران از کشور ولایی و شهید پرور ایران از دست بیگانان و ستمگران و برهم زنندگان نظم و امنیت کشورمان محافظت میکنیم.

وی افزود: تحریم های ظالمانه و موضع گیری های بعد از برجام آمریکا علیه ایران موجب شد که همه افراد با هر گرایش سیاسی به این نتیجه برسند که تنها راه نجات کشور توجه به ظرفیت های داخلی کشور است و تصور اینکه با نگاه به بیرون می توان به آبادانی رسید را از بین برد.

جناب سرهنگ اختری گفت: وی با بیان اینکه باید واقعیت های استکبار را به نسل امروز منتقل کنیم افزود:مقابله با استکبار صرفا یک عمل سیاسی نیست بلکه یک امر منطقی و عقلانی است و همان طور که در طول تاریخ هر زمانی جامعه ای به ظالم و مستکبری اعتماد کرد مورد ظلم واقع شدند؛ باید برای نسل امروز تشریح کرد که پیشرفت های کشور در سایه استقلال فکری و سیاسی است.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.