این مطلب ۵۱۱ بار خوانده شده
سپاه بسیج ناحیه مقاومت شهرستان بیله سوار

نشست طرح شهید بهنام محمدی با موضوع مهدویت در شهرستان بیله سوار

فرمانده حوزه خواهران حضرت سکینه(س): نشست اعضای طرح شهید بهنام محمدی (اعتلای بسیج) با موضوع مهدویت در مدرسه دخترانه زینبیه شهرستان بیله سوار برگزار شد.
فارسی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مساجد و محلات، فرمانده حوزه خواهران حضرت سکینه(س): نشست اعضای طرح شهید بهنام محمدی (اعتلای بسیج) با موضوع مهدویت در مدرسه دخترانه زینبیه شهرستان بیله سوار برگزار شد.

مقدم نیا فرمانده حوزه خواهران حضرت سکینه(س) بیله سوار در جمع دانش آموزان اداره و بسیجیان شهرستان بیله سوار گفت: بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته طرح شهید بهنام محمدی در شهرستان شهیدپرور بیله سواراجرا و پیگیری می‌شود.

مقدم نیا اظهار کرد: اجراشدن طرح شهید بهنام محمدی در سطح مدارس در راستای محقق شدن آرمان‌های شهدا است.

وی افزود: بسیج دانش‌آموزی در جهت حمایت، پشتیبانی و ارتقای فضای تربیتی و آموزشی در مدارس فعالیت می‌کند و هدف آموزش‌وپرورش، تعالی، تربیت، پرورش انسان‌هایی است که می‌خواهند سرنوشت آینده کشور را در دست بگیرند و انقلاب را تداوم بخشند.

فرمانده حوزه خواهران حضرت سکینه (س) بیله سوارتصریح کرد: حرف دلسوزان نظام و انقلاب این است که دشمن به‌جای جبهه نظامی، جبهه فرهنگ را به روی جوانان و نوجوانان این مرزوبوم گشوده است و صیانت از مرزهای فرهنگی لازمه‌اش آماده‌سازی و تجهیز سربازان انقلاب در آموزش‌وپرورش به سلاح‌هایی است که توان آن‌ها را در مقابل شبیخون فرهنگی دشمنان افزایش دهد.

مقدم نیا گفت: از مهم‌ترین عوامل آسیب‌زا در تربیت دینی، اکتفا به تربیت سطحی و زودگذر است؛ حال آنکه برای رسیدن به هدف اصلی لازم است، تربیت تا آنجا استمرار یابد که در ذهن و ضمیر فرد نهادینه شود؛ و این امر همان راهکار نافذ در میدان تربیت است که از آن به درونی سازی آموزه‌های دینی یاد می‌شود؛ از این رو، این گام باید از دوران کودکی آغاز شده، با آموزش مناسب و نظارت مستمر، به ثمر نشیند.

وی خاطرنشان کرد: باید چالش‌ها را شناخت و راه حل برای آن پیدا کرد. فضای انتقادی بسیار مهم است و باید به ساز و کار ایجاد محیط انتقادی با حضور بزرگان، مربیان و صاحبان خرد فراهم شود.

مقدم نیا فرمانده حوزه خواهران حضرت سکینه(س) بیله سوار افزود: طرح شهید بهنام محمدی در مدارس باعث ایجاد انس و مودت و آشنایی با ارزشها شده است. این طرح بین اولیا، دانش آموزان و مساجد ارتباط موثر برقرار کرده است و از برنامه های ما در این طرح تشویق از دانش آموزان برتر می باشد که باعث ترغیب آنان به این طرح خواهد شد.

در آخر این نشست اعضای طرح شهید بهنام محمدی نماز جماعت برپا کرده و حوزه خواهران حضرت سکینه (س) از فعالان این طرح تجلیل به عمل آمد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.