این مطلب ۲۵۶ بار خوانده شده
همدان/ مسئول تعلیم وتربیت سپاه انصار الحسین(ع) همدان:

قرارگاه صالحین قرارگاه عملیاتی و فکری است

مسئول تعلیم وتربیت سپاه انصار الحسین(ع) همدان با اشاره به اینکه قرارگاه صالحین قرارگاه عملیاتی و فکری است، گفت: همه مشکلات و اتفاقاتی که در کشور و حتی در دنیا رخ می‌دهد ریشه در تعلیم و تربیت فردی و اجتماعی افراد دارد.
فارسی

حجت الاسلام مطهری در قرارگاه صالحین شهرستان رزن ضمن تبریک هفته وحدت اظهار داشت: پیامبر(ص) نهایت تلاش و کوشش خود را برای هدایت مردم به کار می‌گرفت و ما باید از این ویژگی پیامبر(ص) درس گرفته و در موضوع تربیت و هدایت تلاش کنیم.

وی با اشاره به اینکه قرارگاه صالحین قرارگاه عملیاتی و فکری است، افزود: همه مشکلات و اتفاقاتی که در کشور و حتی در دنیا رخ می‌دهد ریشه در تعلیم و تربیت فردی و اجتماعی افراد دارد و اگر هر یک از ما بخواهیم در این راه کار کنیم باید اولویت خاصی برای مسئله تربیت قائل باشیم.

مسئول تعلیم وتربیت سپاه انصار الحسین(ع) همدان گفت: تمام تلاش‌ها و کارهای انجامی از سوی سپاه برای تربیت معنوی و اخلاقی است.

وی با بیان اینکه بازخورد کارهای سازندگی، فرهنگی، علمی و پژوهشی و تربیتی باید همراه با تربیت معنوی باشد، خاطرنشان کرد: اگر روح اخلاص در سرگروه‌ها ضعیف شود اثر تربیتی حلقه نیز ضعیف خواهد شد.

 

دانلود: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.