این مطلب ۵۷۱ بار خوانده شده
نحن خدام الحسین

پذیرایی از زائرین اتباع آذری در موکب سید الشهدا بیله سوار

با برپایی موکب سیدالشهدا زائرین اتباع آذری ، تاکنون بیش از ۳۵۰۰نفر زائر اربعین حسینی از کشورهای حوزه قفقاز و روسیه از پایانه مرزی بیله سوار وارد استان اردبیل شده و برای عزیمت به عراق عازم شده اند.
فارسی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مساجد و محلات،با برپایی موکب سیدالشهدا زائرین اتباع آذری ، تاکنون بیش از ۳۵۰۰نفر زائر اربعین حسینی از کشورهای حوزه قفقاز و روسیه از پایانه مرزی بیله سوار وارد استان اردبیل شده و برای عزیمت به عراق عازم شده اند.

روزانه صدها زائر اتباع خارجی از طریق پایانه مرزی بیله سوار وارد کشور شده و پس از اسکان  در موکب سیدالشهدا (ع) این پایانه با عزاداری های خود حال و هوای کربلا را در این پایانه ایجاد می کنند.

موکب سیدالشهدا (ع) پایانه مرزی بیله سوار به همت هیئت رزمندگان اسلام و کمک های مردمی مساجد و محلات منطقه بر پا شده و روزانه از صدها زائر اتباع خارجی از کشورهای آذربایجان، روسیه و گرجستان در این موکب توسط زائرین حسینی (ع) میزبانی و پذیرایی می شود.

حب الحسین یجمعنا یک واقعیت است، این عبارت به این معنی است که در  باب امام حسین (ع) بر روی همه باز است و درواقع پرچم امام حسین (ع) پرچمی است که همه می‌توانند زیر آن جمع شوند و با نزدیک شدن به اربعین حسینی زائران امام حسین(ع) دز مرزهای کشور وارد ایران اسلامی می شوند تا خود را به کربلای معلا جهت شرکت در گردهمایی بزرگ و بین المللی اربعین حسین برسانند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.