این مطلب ۱۹۹۷ بار خوانده شده
نشست فرهنگی

پایگاه شهید حسنی شهر گتوند

برگزاری نشست فرهنگی با موضوع سبک زندگی اسلامی - اعتیاد در مسجد امام حسن مجتبی (ع) پایگاه شهید حسنی حوزه امام علی (ع) شهر گتوند برگزار شد .
فارسی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مساجد و محلات استان خوزستان ، نشست فرهنگی با موضوع سبک زندگی اسلامی و مضرات مواد مخدر در مسجد امام حسن مجتبی (ع) پایگاه شهید حسنی حوزه امام علی (ع) شهرستان گتوند برگزار شد .

در این برنامه ابتدا جناب اقای رمضان حسنی فرمانده پایگاه ضمن عرض خیر مقدم خدمت فرمانده محترم ناحیه و فرمانده و جانشین حوزه شهری به بیان عملکرد پایگاه پرداخت و گزارش تصویری از اقدامات پایگاه ارائه داد و سپس جناب اقای اسماعیلی مربی بسیجی و مجرب شهرستان در خصوص مضرات مواد مخدر ، نحوه و شیوه های معتاد شدن به مواد مخدر و انواع و اقسام مواد مخدر توضیح دادند و نیروهای پایگاه را با مضرات مواد مخدر اشنا کردند.

سپس سرگرد محمودی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج گتوند ضمن توضیح برنامه های جهادی و محرومیت زدا ، مواد مخدر و سبک زندگی اسلامی و بیان ثواب معنوی این کارها گفت :با توجه به اینکه بعد از مسئولیت فرماندهی ناحیه گتوند این اولین دیدار بنده از پایگاه شهید حسنی است ، از پخش عملکرد پایگاه مشخص هست کارهای خیلی خوب و بزرگی انجام شده و خیلی خوشحالم که چنین فرمانده و نیروهایی در صحنه هستند و زحمت می کشند.

سرگرد محمودی اظهار کرد ان شاالله در اینده با همت مضاعف جهت رفع محرومت و انجام کارهای فرهنگی و اجتماعی در منطقه همکاری خواهیم کرد و این پایگاه را حمایت می کنیم .

وی در پایان سخنانش ادامه داد از زحمات انجام شده توسط پایگاه و فرمانده پایگاه و برادر آقای یاور فرمانده حوزه امام علی (ع) تقدیر و تشکر می کنم.

 

( مرتضی رضائی خبرنگار حوزه شهری امام علی (ع) ناحیه مقاومت بسیج شهرستان گتوند)

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.