این مطلب ۲۰۵۸ بار خوانده شده
پایگاه شهید بروجردی

برگزاری مسابقات تنیس روی میز

مسابقات ورزشی با حضور بسیجیان پایگاه شهید بروجردی در مسجد جامع بعد از نماز عشاء برگزار میگردد.
مسابقات ورزشی با پایگاه شهید بروجردی با هدف ایجاد حس رقابت پذیری سالم و فعالیت ورزشی مفرح اقدام به برگزاری مسابقات ورزشی تنیس درمحوطه مسجد جامع آغاجاری نمود . حضور بسیجیان پایگاه شهید بروجردی در مسجد جامع بعد از نماز عشاء برگزار میگردد.
فارسی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مساجد و محلات از آغاجری ، پایگاه شهید بروجردی با هدف ایجاد حس رقابت پذیری سالم و فعالیت ورزشی مفرح اقدام به برگزاری مسابقات ورزشی تنیس  درمحوطه مسجد جامع آغاجاری نمود .

برادر بسیجی سید صفر ساداتی گفت: ورزش ،  روحیه را سالم و قلب را جوان نگه می دارد و باید به آن به عنوان  نگاه ویژه داشت.

وی گفت: مسجد هم چنانکه مکانی مقدس برای عبادت است، باید پایگاهی برای همه معروفات باشد ، به همین منظور به مدت ۱۰ شب ، برنامه مسابقات تنیس روی میز پس از نماز عشاء و پیش از شروع به فعالیت پایگاه انجام  در این مکان مقدس برگزار می شود ؛ که با استقبال خوب بسیجیان  روبرو بودیم.

فرمانده پایگاه در ادامه گفت: پایگاه شهید بروجردی علاوه بر دقت نظر نسبت به تشکیل جلسات تربیتی صالحین در مسجد، به امر ورزش به عنوان یک مسئله مهم در جذب و علاقه مندی بچه های مسجد نگاه می کند که تا کنون نیز به لطف الهی موفق بوده ایم.

برادر ساداتی در پایان گفت: ارکان مسجد همچون امام جماعت ، حجت الاسلام حسینی واعضای هیات امناء ، ما را در این رابطه یاری نموده اند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.