این مطلب ۳۲۳ بار خوانده شده
نشست اقشار

نسشت اقشار بسیج با موضوع "طرح جهاد همبستگی ملی"

این نشست با حضور مسئولین سازمان بسیج سازندگی، کارگری، مساجد و محلات، اصناف و بسیج دانشجویی تشکیل شد.
فارسی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مساجد و محلات، در این نشست جناب سرهنگ پیرجاهد مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه استان اقداماتی که توسط استان اردبیل در راستای "طرح جهاد همبستگی ملی" انجام شده ارائه نمود.

وی افزود در گام اول کمک به سیل زدگان نزدیک به ۴۶ کامیون اقلام ضروری توسط اهالی نوع دوست استان اردبیل به مناطق سیل زده جمع آوری و ارسال شد که ارزش آن تقریباً ۳ میلیارد تومان می باشد.

پیرجاهد گفت: در گام دوم این موضوع، طرح جهاد همبستگی ملی مطرح شد که برای راحتی تبیین موضوع در استان، تهیه ۴ عدد آجر  به ارزش۲۰۰۰۰ ریال توسط هر نفر از استان به نواحی ابلاغ شد که قدم های قابل قبولی تاکنون برداشته شده است.

ایشان از استقرار گروه های جهادی نواحی مشگین شهر و اصلاندوز در بخش معمولان استان لرستان برای کمک به بازسازی مناطق آسیب دیده در قالب هر گروه ۱۵ نفره و به مدت ۲ هفته خبر داد.

در ادامه این نشست حجت الاسلام و المسلمین تاریخی گفت: به لطف خدا اقدامات مثبت و موثری در مساجد استان از جمله برگزاری جلسات و همایش های توجیهی، هماهنگی و هم افزایی ارکان مساجد و محور قرار گرفتن مساجد در جمع آوری کمک ها برداشته شده است.

درآخر نشست هر یک از اعضای حاضر به ارائه گزارش عملکرد خویش در خصوص این موضوع پرداختند.

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.